Sevgililer günü için özel giyinmek hanımlara özel siyah abiye modellerini sunacağız. Uzun, kısa ve tulum olarak
Pastahanelerde yapılan pastaların kıvamında pasta yapmak ve ikram etmek herkesin hayal ettiği bir şeydir. Şimdi sizler
2018 yılına sayılı günler kala önce kış sonra da mevsimlik kıyafetlerin defileleri yapılmaktadır.Giyim firmalarının
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 1.709 kere okunmuştur

Yaz aylarında göz altı makyajların sıcaklar nedeni ile pekte ihtiyaç duyulduğu söylenemez çünkü aşırı sıcaklarda yapılacak ve doğru tercih edilmeden yapılan göz altı maykajları genellikle ağır bir yük olmakla kalmıyor birde taşırma olayı ve yapamama olayıda vardır.Sizler için 7 farklı seçenekte göz altı makyajı önerisi getirdik umarız ki bu önerilerle birlikte göz altı makyajını yapmaya başlarsınız.Giysinizle aynı renk far sürmeyin
Giysilerimizle aynı renk makyaj yaptığımız günler çoktan sona erdi! Bu, muhteşem bir göz makyajının da en ince anahtar fikri aslında.Örneğin, siyah giyiyorsanız gri far; mor giydiyseniz, leylak rengi far sürün. Ne tamamen zıt, ne de giysilerinizle aynı renk far kullanın. Böylece 80’lerden fırlamış gibi gözükmezsiniz, tabii istemiyorsanız!

Koyu renk için cesur olun
Natürel göz farları iyidir, hoştur ama ya gündüz “smoky” göz makyajı yapmak istersek? Olamaz mı? Kesinlikle olur! Dumanlı göz makyajı gece yapılır diye bir kural yok.

Burada dikkat etmeniz gereken; gözleri dengelemek için dudakları çıplak bırakmanız. Asla renkli bir ruj ya da parlatıcı sürmeyin.

Tüm yüze tek renk
Renklerle oynamak ilham verir; illüzyon, derinlik ve karışım öğrenirsiniz. Fakat bazen masum ve tekdüze bir güzellik isteriz. O zaman tek renk kullanın.

Pembe bronz, şeftali, ya da soluk pembe renklerinden birini seçin. Gözleriniz, dudaklarınız ve yanaklarınız sadece bu renkten olsun! Hafifçe tabii…

Ters etki
Muhteşem bir göz makyajını bazen ters bir efektle de elde edebiliriz. Şöyle ki; parlak veya koyu bir renge dudaklarınızı boyayın. Ardından gözlerinize siyah rimel sürün. Bu şekilde yapılmış bir makyaj, bazen çok daha etkileyici olabilir!

Metalik etkisi
Yumuşak metalik farları es geçmeyin! Gözleri aydınlatır ve daha büyük gösterir. Öncesinde göz diplerinize eyeliner çekin ve etrafına açık renkli metalik bir far sürün. Bu kadar!

Basamak yöntemi
Gölgeli bir etki için basamak basamak makyaj yapabilirsiniz. Örneğin mor rengi seçin. Buna 3 ton gerekecek. Gümüş veya çok hafif bir tonu tüm göz üzerine ve kaş kemiğine kadar hafifçe uygulayın.

Mor tonu göz kapağınızın kıvrılan yerine sürün. Son olarak, en parlak rengi eyeliner çizgisinin üstüne uygulayın. Bunu, çok küçük ve ince bir fırça ile yapın. Hatta derin bir etki için fırçayı biraz ıslatabilirsiniz.

Mücevher tonları
Klasik renkler yerine arada mücevher tonlarını seçin. Amber, zümrüt ve derin maviler çok çekici ve güçlü bir ifade verirler.

Makyaj uygularken hatırlanması gereken en önemli şey; azın daha çok olduğudur. Güzelliğinizi renklerle kapatmayın, tersine ortaya çıkmasını sağlayın!

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Eklenen Videolar

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim