Saç modelleri mevsimlik olarak değişkenlik gösterdiğinden bir çok alternatif saç modeli ile buluşmak mümkündür.
Ev hanımlarının sıklıkla şikayet ettikleri yemek kokuları her zaman dert olmuştur. yemek pişirmeden önce önlem
Normal çay tüketen bireylerde özellikle ağız ve diş sorunları sıklıkla şikayetli olarak sürmektedir. Bu nedenle
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 7.331 kere okunmuştur

Bir zamanların vazgeçilmez tutkusuydu, ispanyol paçalar. Şimdinin moda rüzgarı tekrar ispanyol paçaları canlandıracak özellikle kadınların ispanyol paça kot tercihlerinde dikkat edeccekleri ve bilmeleri gereken nokta ispanyol paçanın genişliği sayesinde hem kalçalarınızın daha düzgün görünmesini ve kalçalarınızın boyunuda en iyi şekilde göstermesidir.İspanyol paça modellerini en iyi hangi şekillerde kullanabileceğinize örnekler verilmiştir.Bu 70′ler çılgınlığı tam olarak ne zaman başladı ya da ne kadar sürecek emin değilim, emin olduğum tek şey kabarık saçları, çiçek desenlerini ve yüksek belleri görmek bana kesinlikle iyi geliyor. Düşük bel ve skinny pantolonları kötülemiyorum elbette, ama kabul etmeliyiz ki bu pantolonlar bacaklarımızı kısa ve tombul gösteriyor.İspanyol paçalı ve yüksek belli pantolonlar ise tam tersi, cabak boyumuzu uzatıyor ve geniş paçaları sayesinde kalçamızı daha orantılı ve küçük gösteriyorlar. Bu sene podyumlarda harika pantolonlar gördük, ilham almanız için sizinle de paylaşacağız…

Elle McPherson’ın bu fotoğrafını gördüğümden beri mutlaka buna benzer bir pantolon alma fikrini kafamdan atamıyorum. Sezonun en hit trendlerini bir arada kullanmış ve 70′lere, özellikle de Farah Fawcett’a mükemmel bir selam çakmış.

 

2011 İlkbahar – Yaz podyumlarından bir görüntü. Bu pantolonun tasarımcısı ise Derek Lam.

 

Aslını isterseniz bu pantolonlardan hiçbir zaman vazgeçebilmiş değilim, fakat bir dönem ispanyol paçalara o kadar cephe alındı ki, onları giymek en büyük moda günahıydı. Neyse ki şimdi durum değişti, artık göğsümüzü gere gere giyebiliriz…

 

İspanyol paça pantolonunuzun ille de jean olmasına gerek yok. Yazın en serin materyalleri de bu modelde harika görünüyor. Bu hardal rengi pantolon ADAM’ın 2011 İlkbahar – Yaz sezonundan.

 

Bu model de kendini cesur hissedenlere… Transparan ispanyol paça… Şahane görünüyor.

 

Derek Lam’in koleksiyonundan bir pantolon daha… Bu sefer ceketiyle takım olarak düşünülmüş. İçine giyilecek düz, beyaz bir tişörtle harika olacağına emin olabilirsiniz.

 

Sportmax tasarımı flared pantolonlar. Uzun paçaları yüksek platformlarınızla tamamladığınızda bacak boyunuz 10 santim uzamış olacak.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  • betil 12 Kasım 2011 10:39 tarihinde demişki

    kesinlikle katılyorum….kısa ve dar paçalı kotlar uzun boylu birisini bile kısa ve tombul gösteriyor bacakları..nem yaklaşık 3 senedir ispanyol paça kullanıyorum…ve pantolondada tek vazgeçilmezim. dar paçalı kotlarımın hepsini kaldırdım…hatta nefret ediyorum diyebilirim:)))

  • aleyna 10 Aralık 2011 05:57 tarihinde demişki

    bizimle paylaştığın için teşekürler
    ben ispanyol paça pantolon almak çok istiyorum ama bir türlü bulamadım mnerebiliceğiniz bir mağza varmı ?

Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

kuru dolma tarifi sizlere bu hafta sunacağımız en güzel yemek tarifi olacak. Çünkü yemek
kuru dolma tarifi sizlere bu hafta sunacağımız en güzel yemek tarifi olacak. Çünkü yemek

Son Eklenen Videolar

kuru dolma tarifi sizlere bu hafta sunacağımız en güzel yemek tarifi olacak. Çünkü yemek
kuru dolma tarifi sizlere bu hafta sunacağımız en güzel yemek tarifi olacak. Çünkü yemek

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim