Sevgililer günü için özel giyinmek hanımlara özel siyah abiye modellerini sunacağız. Uzun, kısa ve tulum olarak
Pastahanelerde yapılan pastaların kıvamında pasta yapmak ve ikram etmek herkesin hayal ettiği bir şeydir. Şimdi sizler
2018 yılına sayılı günler kala önce kış sonra da mevsimlik kıyafetlerin defileleri yapılmaktadır.Giyim firmalarının
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 3.020 kere okunmuştur

Turuncu renk seçiminde ev dekorasyonunu düşündüğünüz de belkide aklınıza gelebilecek kadar güzel görünmeye bilir ama turuncu rengin evinize heyecan, neşe katacağını düşünürseniz gerçekten harika bir renk tonu olur. Tabi ev dekorasyonunda mobilya düzeninize turuncuya uygun hale getirdiğiniz de sizler için ayır bir atmosfer oluşturacak ve evinizde yeni rengin oluşturduğu o sıcaklığı, heyecanı ve neşeyi görebileceksiniz. Ev dekorasyonunda turuncu renk kullanımı bazı renkler kadar itici ve rahatsız edici değildir. Bu nedenle ev dekorasyonunda turuncu renge yer vereceklerin büyük parçalarda kullanmalarında sakınca yoktur. Sıcaklık katan bir hava oluşturacağına emin olabilirsiniz. Aksesuarlarda tercihinizi genelde turuncu ve renk tonlarına yakın yapın ve evinizi baştan dekore edin ve farkı kadininevi.com kadın sitesi olarak size önerdiğimiz gibi göreceksiniz.

 

Bakınız örnekte ki gibi turuncu rengin kattığı sıcaklığı ve renkliliği görün

Mutfağınızda birde dolapla alt kısım arasında ki noktayı turuncu hale getirdiğinizde ortaya çıkan doyumsuz keyfe bakın. Gerçekten mutfakta turuncu rengin uyumu bu olmalı.

 

 

Oturma odasında biraz abartı gelebilir ama genç kokan bir hava için perdelerinizin ve oturma odasında bulundurduğunuz süs eşyalarının turuncu renk olması bakın nasıl bir hava yaratmış.

 

 

Yatak odasında siyahın turuncuyla muhteşem buluşması bu olsa gerek tabi turuncu renginin en iyi ortaklaştığı renk tonu siyahtır.

Duvar kağıtlarınızın turuncu renkle uyum içinde olması ve yine alternatif renk olarak siyah ve beyazın kullanılması da dayanılmaz bir ortam oluşturmaktadır.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Eklenen Videolar

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim