pratik ve kolay tarifi ile sizlere çok özel bir pasta tarifi sunuyoruz. Bisküvili rulo pasta tarifi sizlerin en kolay
Kapalı giyinen hanımlar için D&G imzasıyla ve kalitesiyle 2017 ilkbahar yaz tesettür giyim modası. İslami kadın
Nişan kıyafetlerinde tercih olarak sizlere yepyeni bir trendi sunacağız. Nişan elbise seçimleri kadar kombin yapma
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 7.577 kere okunmuştur

Evet 2013 yılında dünya evine girmeye hazırlanan ve planlarına buna göre yapan çiftlere çok özel bir gelinlik koleksiyonu sunuyoruz. Bu koleksiyonda bir bayanın arayacağı bütün özellikler var. İncilerle süslenmiş gelinlik modelleri, tül ile süslenmiş gelinlik modeli, dantel işlemeli gelinlik modelleri, ve en önemlisi de taşlarla süslenmiş harika gelinlik modelleri sizlere bir arada sunuyoruz. Düğünlerin unutulmaz geçmesi ve sadece bir kez yaşandığından her şeyin en iyisi olmasını isteyen hanımlar için en şık modelleri sunacağız. Gelinlik modellerine dikkat edeceğiniz gibi hem sırt bölgesinde hemde göğüs bölgesinde ki dekolte kısmı süslenmiş ve harika bir uyum ile modeller oluşturulmuş. Tabi 2013 yılında evlenecek çiftlere kadınınevi.com kadın sitesi olarak şimdiden mutluluklar diliyoruz. ve lafı çok fazla uzatmadan sizleri bu özel 2013 gelinlik modelleri ile baş başa bırakıyoruz.

 

İlk gelinlik modelimiz oldukça sade tasarlanmış ve uzun gelinliği ile de desteklenmiş. TÜlün sıklıkla kullanıldığı ve etrafının da desenle süslendiği bu model sadelikten hoşlanan hanımlar için vazgeçilmez olmalıdır.

Pembemsi gül deseni verilerek tasarlanmış olan bu gelinliğimiz de ise omuzlar açık bırakılmış ve alt kısım yani etek boyu süslenmiş. Buda ayrı bir tercih olabilir.

Bu gelinlik modelimiz ise gelin adayının vücut hatlarına uygun olarak tasarlanmış ve vücut hatlarını meydana çıkaran bir yapıya sahip. Sırt kısmında ki dekolte ise tül ile kapatılmış.

 

İşte sizlere favori bir gelinlik modeli Sırt kısmında ki dekolte taşlarla süslenmiş ve harika bir gelinlik modeli ortaya çıkartmış.

,

Baştan sona dantel işlemeli harika bir tasarım. Genç kızlar bu gelinlik modeline bayılacaklar. Oldukça sade tasarımı yanın da dantel işlemeleri dikkatlerden kaçmıyor

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi
Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi

Son Eklenen Videolar

Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi
Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim