Sevgililer günü için özel giyinmek hanımlara özel siyah abiye modellerini sunacağız. Uzun, kısa ve tulum olarak
Pastahanelerde yapılan pastaların kıvamında pasta yapmak ve ikram etmek herkesin hayal ettiği bir şeydir. Şimdi sizler
2018 yılına sayılı günler kala önce kış sonra da mevsimlik kıyafetlerin defileleri yapılmaktadır.Giyim firmalarının
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 8.267 kere okunmuştur

Evet 2013 yılında dünya evine girmeye hazırlanan ve planlarına buna göre yapan çiftlere çok özel bir gelinlik koleksiyonu sunuyoruz. Bu koleksiyonda bir bayanın arayacağı bütün özellikler var. İncilerle süslenmiş gelinlik modelleri, tül ile süslenmiş gelinlik modeli, dantel işlemeli gelinlik modelleri, ve en önemlisi de taşlarla süslenmiş harika gelinlik modelleri sizlere bir arada sunuyoruz. Düğünlerin unutulmaz geçmesi ve sadece bir kez yaşandığından her şeyin en iyisi olmasını isteyen hanımlar için en şık modelleri sunacağız. Gelinlik modellerine dikkat edeceğiniz gibi hem sırt bölgesinde hemde göğüs bölgesinde ki dekolte kısmı süslenmiş ve harika bir uyum ile modeller oluşturulmuş. Tabi 2013 yılında evlenecek çiftlere kadınınevi.com kadın sitesi olarak şimdiden mutluluklar diliyoruz. ve lafı çok fazla uzatmadan sizleri bu özel 2013 gelinlik modelleri ile baş başa bırakıyoruz.

 

İlk gelinlik modelimiz oldukça sade tasarlanmış ve uzun gelinliği ile de desteklenmiş. TÜlün sıklıkla kullanıldığı ve etrafının da desenle süslendiği bu model sadelikten hoşlanan hanımlar için vazgeçilmez olmalıdır.

Pembemsi gül deseni verilerek tasarlanmış olan bu gelinliğimiz de ise omuzlar açık bırakılmış ve alt kısım yani etek boyu süslenmiş. Buda ayrı bir tercih olabilir.

Bu gelinlik modelimiz ise gelin adayının vücut hatlarına uygun olarak tasarlanmış ve vücut hatlarını meydana çıkaran bir yapıya sahip. Sırt kısmında ki dekolte ise tül ile kapatılmış.

 

İşte sizlere favori bir gelinlik modeli Sırt kısmında ki dekolte taşlarla süslenmiş ve harika bir gelinlik modeli ortaya çıkartmış.

,

Baştan sona dantel işlemeli harika bir tasarım. Genç kızlar bu gelinlik modeline bayılacaklar. Oldukça sade tasarımı yanın da dantel işlemeleri dikkatlerden kaçmıyor

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Eklenen Videolar

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim