Sevgililer günü için özel giyinmek hanımlara özel siyah abiye modellerini sunacağız. Uzun, kısa ve tulum olarak
Pastahanelerde yapılan pastaların kıvamında pasta yapmak ve ikram etmek herkesin hayal ettiği bir şeydir. Şimdi sizler
2018 yılına sayılı günler kala önce kış sonra da mevsimlik kıyafetlerin defileleri yapılmaktadır.Giyim firmalarının
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 2.130 kere okunmuştur

14_subat_sevgililer_gunuHer yıl sevgiliye özel olarak vaad edilen 14 şubat nihayet yaklaşıyor ve sevgililer plan yapmaya başladı bile. Kadininevi.com kadın sitesi olarak sizlere bu güne özel tüyolar sunacağız. 14 Şubatın hafta içine denk gelmesinden dolayı hele ki çalışan bir çiftseniz işiniz bir zor olabilir ama bizlerde sizler için düşündük ve sevgililer gününüzü nasıl unutulmaz yapabilirsiniz bunu sizlere aktarmaya çalışacağız. Sevgililer gününde sevgilinizi mutlu etmek istiyorsunuz ve nasıl bir şeyler yapacağınızı düşünüyorsunuz. Kadınların unutulmaması onlar için en büyük hediyedir. Asıl olan 14 şubat değil sevgilinizi hatırlıyor olmanızdır. Buna göre davrandığınızda kazanırsınız. Şimdi sevgililer gününe özel bir kaç alternatif sunalım.14 Şubat gününün hafta içine denk gelmesi, hem sevgilinizin hem de sizin çalışıyor olmanızdan dolayı kutlayacağınızı anlamına gelmiyor.

Tüm günü birlikte geçiremeyecek olabilirsiniz ancak gün boyunca yapacağınız sürprizler ile geceyi heyecanla beklemesini sağlayabilirsiniz.

Unutulmaz bir sevgililer gününe hazırlanalım…

Sabahın Erken Saatlerini Değerlendirin

Eğer aynı evde yaşıyorsanız ondan önce uyanarak en sevdiği kahvaltıyı hazırlamak ile işe başlayabilirsiniz. İşe erkenden gitmek zorunda bile olsanız yarım saatinizi başbaşa geçirmek için zaman yaratmak imkansız değil.

Gününü Gülümseyerek Geçirmesini Sağlayın

Uyandığında yanında sizi bulmak yerine onun için özel olarak hazırladığınız küçük bir armağan, aşk dolu bir not, birlikte çekilmiş bir fotoğraflarınızdan oluşan bir kolaj görmek onu gün boyunca gülümsetecektir.

Vazgeçilmez Aşk Notları

Sevgililer gününden önce hazırlayacağınız çeşitli aşk notlarını gün boyunca kullancağı eşyalarının içine yerleştirebilirsiniz. İş yerine gittiğinde çantasından, cebinden, bilgisayarının içinden, cüzdanından çıkacak küçük aşk sözleri gün boyunca sizi özlemesini sağlayacaktır.

Ofisine Giden Bir Sürpriz

Sevgililer gününde çalıştığı yere gelen bir armağan herkesi mutlu eder. İş arkadaşlarının gözünde birisi tarafından aşık olunan kişi olarak görünmek ruhunu oldukça okşayacaktır. Elbette bunu onun karakteri, tarzı ve iş ortamını göz önünde bulundurarak yapmalısınız. Onu diğer kişilerin yanında rahatsız edici bir durumda bırakmayı asla istemezsiniz.

Büyülü Bir Gece Geçirin

İster evde başbaşa yemek yiyecek olun, ister dışarıda bir progra yapacak olun her iki durumda da ikinize özel olmasını sağlamalısınız. Giydiğiniz kıyafetten, saçınızın modeline kadar onun neyi beğendiğini ve sevdiğini dikkate almalısınız.

Sevgililer gününün vazgeçilmezi olan seksi bir iç çamaşır detayını sakın atlamayın. Gecenin sonunda tamamen yalnız kaldığınızda yaşayacağınız şeyleri hayal etmesi için ona küçük tüyolar vererek heyecan dolu bir yemek olmasını sağlayabilirsiniz.

Sevgililer günü yemeğinde hafif bir şeyler yemeyi ve alkol alacaksanız bunu belli bir dozajda tutmanız her ikiniz içinde gecenin daha keyifli olmasını sağlayacaktır.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Eklenen Videolar

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim