Sevgililer günü için özel giyinmek hanımlara özel siyah abiye modellerini sunacağız. Uzun, kısa ve tulum olarak
Pastahanelerde yapılan pastaların kıvamında pasta yapmak ve ikram etmek herkesin hayal ettiği bir şeydir. Şimdi sizler
2018 yılına sayılı günler kala önce kış sonra da mevsimlik kıyafetlerin defileleri yapılmaktadır.Giyim firmalarının
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 557 kere okunmuştur

bogayeni yıla merhaba demeye sayılı günler kaldı. bakalım burçlarımızın bizler için yenilikleri neler. Özellikle Boğa burcu 2017 yılında yenilik olarak neler getirecek ve bizlerin hayatı nasıl değişecek. Boğa burcu 2017 yılında aşk hayatından tutunda iş hayatına kadar bir çok konuda bizlere güzel yorumlar verecektir. şimdi bizler de bu güzel yorumları okuyalım ve birlikte yeni yılda bizleri neler bekliyormuş görelim. Tabi herşeyden önce yen yılda insanlığın ve hayatın çok değerli olduğunu hatırlatalım çünkü en büyük değerimiz bunlardır. 2017 yılının öncelikle bizlerle birlikte bütün insanlığa yaramasını dileyerek başlıyoruz. Ve işte sizlere boğa burcunun 2017 yorumu

-Hayatınız da hiç beklemediğiniz bir anda birisi karşımıza çıkar ki, sizi yenileştirir ve hayata anlam katar, farkındalığınızı sizinle birlikte yükseltir.
-Ev sahibi olma hayalini, evlenmek arzusunu, ailenizle sıcak ilişkiler kurmak ve mutlu olmak, yeni bir yere taşınmak ve yeni ortamlara girmek bu yıl gündeminizde yer alıyor.
-Kişisel Yeteneklerinize göre iş, eğitim tercihinde bulunacaksınız.
-Hayata dört elle sarılacak veya sarılmak zorundasınız, hedefiniz için çabalayacaksınız.
-Sevdiğiniz işi yapın, sevdiğiniz bir yaşamı kurun, dış dünya ile iç dünyanızı dengede tutun.
-Yalnızlık veya birilerinin himayesinde yaşamak zor geliyorsa, şikayet etmek yerine çözüm bulmaya çalışın.
-İşinizde yenilikleri takip edin, teknolojiden yararlanın.
-Dijital ve sosyal medyayı iyi kullanın.
-Barışçıl olun, insanlara destek verin fakat kendinizden taviz verme düzeyine getirmeyin.

Dikkat edilecek Tarihler:

10 Nisan-3 Mayıs: Her şeyin merkezine parayı koyabilir ve buna göre hayatı, insanları, geleceği ele alabilirsiniz. Oysaki hangi şartta olursa olsun yaşamın bir armağan olduğunu unutmayalım. İnsan önce kendisiyle barışık olmalı ve dış dünyadan kopmadan problemlerine çözüm bulmayı bilmeli. Bu tarihlerde kendinizi çok fazla kasmayın.

13 Ağustos-5 Eylül: Önceden başlanmış proje üzerinde çalışabilirsiniz. Eksikleriniz varsa tamamlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda eleştirel bakış açınız, karşı cins tarafından yanlış değerlendirilmeye neden olabilir. Bunun ayarını iyi yapınız. Her şeyde bir kusur aramak hali, bu dönemde etkilidir. Mükemmel olmadığı için bir ilişkiyi bitirebilirsiniz. Fakat geri hareketi bitiminde tekrar geri dönebilirsiniz. Onun için dikkatli düşünün. Yeni bir ilişkiye başlamak veya eski sevgiliye geri dönmek gibi kararlarınızı gerçekçi analiz ediniz. Bu dönemde yazmak, el sanatlarıyla uğraşmak, bir işi detaylı şekilde gözden geçirmek, araştırmak gibi çalışmalara ağırlık verebilirsiniz. Çocuklarınızın iş veya eğitim hayatıyla ilgilenirsiniz. Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız önce sağlık kontrollerinizi yaptırınız.

3-23 Aralık: Maddi-manevi anlamda önemli olan her konuda sağlamlığa önem veriniz. Banka kredileri, yabancılarla yapılan işler, ortaklıklar, eşinizle alakalı her türlü meseleyi dikkatlice gözden geçiriniz. Hukuk dışı uygulama, iş veya ortaklıktan kaçınınız. Bağınız olan kişilerin de güvenilir olmasına özen gösteriniz. Boşanma aşamasında olanlar için nafaka konusu önemli. Bu devrede gecikme veya ödemelerin aksaması mümkündür. Hukuki anlamda takibinizi iyi yapınız, önceden verilmiş kararınızı değiştirmeyiniz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Eklenen Videolar

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim