Sevgililer günü için özel giyinmek hanımlara özel siyah abiye modellerini sunacağız. Uzun, kısa ve tulum olarak
Pastahanelerde yapılan pastaların kıvamında pasta yapmak ve ikram etmek herkesin hayal ettiği bir şeydir. Şimdi sizler
2018 yılına sayılı günler kala önce kış sonra da mevsimlik kıyafetlerin defileleri yapılmaktadır.Giyim firmalarının
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 1.070 kere okunmuştur

goz-makyaji-nasil-olmalidirGöz makyajı önerileri, En iyi göz makyajı nasıl olur? gibi sorularınızı bu yazımız da cevaplamaya çalışacağız. Yeni yıl için artık sayılı günler kaldı. şimdiden yılbaşı için bir çok alternatif eğlence programları hazırlanmıştır. kadininevi.com sitesi olarak değerli takipçilerimizin o geceye özel olarak ve daha sonra da öze gün ve gecelerde öneri olarak görebilecekleri güzel göz makyajı önerilerinde bulunacağız. Unutmayın kendinize yakışanı her zaman siz daha iyi bilirsiniz. Özellikle bilmeniz gereken giydiklerinizi doğru seçmeniz ve giyiminize göre göz makyajınızı belirlemeniz olacaktır. Bu önerimizden sonra da sıra sizlere özel göz makyajı alternatiflerini sunalım. Öncelikle kaş kısmınızı doğru bir orantı ile düzeltip ne çok fazla kalın ne de çok fazla ince orta halli olarak tutun . Başlangıç kısmı kalın sona doğru keskin bir şekilde incelsin. Sonrasında ise makyaja geldi sıra, Makyaj için simli olan veya parlak gösterecek makyaj malzemelerini kullanmanızı öneriyoruz. Eğer simli yoksa eliniz de o zaman çok fazla koyu renklerden uzak durun. O zaman ne kadar güzel ve etkileyici bir makyaja sahip olduğunuzu göreceksiniz. Zaten resimlerle de sizlere bir kaç örnek sunmuş olacağız umarız ki beğenirsiniz. Sizlerinde beğenmiş olduğu yada kendinize özgü göz makyaj önerileriniz varsa lütfen bizlerle paylaşın.

Özellikle makyaj kısımlarında değişik şekillerde oluşturabilirsiniz. Çiçek desenleri veya en alt kısımda bir kaç örnek sunduğumuz şekilde de göz makyajını seçebilirsiniz.

1 / 10
2 / 10
3 / 10
4 / 10
5 / 10
6 / 10
7 / 10
8 / 10
9 / 10

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Eklenen Videolar

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim