pratik ve kolay tarifi ile sizlere çok özel bir pasta tarifi sunuyoruz. Bisküvili rulo pasta tarifi sizlerin en kolay
Kapalı giyinen hanımlar için D&G imzasıyla ve kalitesiyle 2017 ilkbahar yaz tesettür giyim modası. İslami kadın
Nişan kıyafetlerinde tercih olarak sizlere yepyeni bir trendi sunacağız. Nişan elbise seçimleri kadar kombin yapma
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 358 kere okunmuştur

goz-makyaji-nasil-olmalidirGöz makyajı önerileri, En iyi göz makyajı nasıl olur? gibi sorularınızı bu yazımız da cevaplamaya çalışacağız. Yeni yıl için artık sayılı günler kaldı. şimdiden yılbaşı için bir çok alternatif eğlence programları hazırlanmıştır. kadininevi.com sitesi olarak değerli takipçilerimizin o geceye özel olarak ve daha sonra da öze gün ve gecelerde öneri olarak görebilecekleri güzel göz makyajı önerilerinde bulunacağız. Unutmayın kendinize yakışanı her zaman siz daha iyi bilirsiniz. Özellikle bilmeniz gereken giydiklerinizi doğru seçmeniz ve giyiminize göre göz makyajınızı belirlemeniz olacaktır. Bu önerimizden sonra da sıra sizlere özel göz makyajı alternatiflerini sunalım. Öncelikle kaş kısmınızı doğru bir orantı ile düzeltip ne çok fazla kalın ne de çok fazla ince orta halli olarak tutun . Başlangıç kısmı kalın sona doğru keskin bir şekilde incelsin. Sonrasında ise makyaja geldi sıra, Makyaj için simli olan veya parlak gösterecek makyaj malzemelerini kullanmanızı öneriyoruz. Eğer simli yoksa eliniz de o zaman çok fazla koyu renklerden uzak durun. O zaman ne kadar güzel ve etkileyici bir makyaja sahip olduğunuzu göreceksiniz. Zaten resimlerle de sizlere bir kaç örnek sunmuş olacağız umarız ki beğenirsiniz. Sizlerinde beğenmiş olduğu yada kendinize özgü göz makyaj önerileriniz varsa lütfen bizlerle paylaşın.

Özellikle makyaj kısımlarında değişik şekillerde oluşturabilirsiniz. Çiçek desenleri veya en alt kısımda bir kaç örnek sunduğumuz şekilde de göz makyajını seçebilirsiniz.

1 / 10
2 / 10
3 / 10
4 / 10
5 / 10
6 / 10
7 / 10
8 / 10
9 / 10

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi
Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi

Son Eklenen Videolar

Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi
Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim