Sevgililer günü için özel giyinmek hanımlara özel siyah abiye modellerini sunacağız. Uzun, kısa ve tulum olarak
Pastahanelerde yapılan pastaların kıvamında pasta yapmak ve ikram etmek herkesin hayal ettiği bir şeydir. Şimdi sizler
2018 yılına sayılı günler kala önce kış sonra da mevsimlik kıyafetlerin defileleri yapılmaktadır.Giyim firmalarının
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 2.637 kere okunmuştur

Açık tenli renge sahip insanların özellikle ciltlerini bronzlaştırma yöntemlerine başvurmaları onları kısa süreli vücutlarında ki renk değişikliği tatmin edebilir ama işin özünde ise ileriye dönük bakıldığında ise hayati bir risk söz konusu olacak ve bronzlaştırmaya çalıştığınız o cildinizin artık hastalıkla boğuşmak zorunda olduğunu göreceksiniz. Elbetteki bu tarz bir riskle boğuşmayı kimse istemez. Melanom adı verilen cilt kanseri türü en az bulunan ama işin en ilginç kısmı ise öldürü olan 5 cilt kanseri türünden de biridir. Kadininevi.com kadın sitesi özellikle bu konuda uyarmak zorunda olduğumuzdan bulduğumuz en iyi bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Unutulmaması gerek uzun giyinen hanımlarda bu risk vücudunun ten rengine bakılmasının hiç bir önemi yok çünkü cildin görebildiği hiç bir ışın olmadığından cilt kanseri riski bir o kadar azalıyor.

‘Melanom’ en az görülen cilt kanseri tiplerinden olsa da bütün ölümcül kanserler arasında ilk 5 içinde yer alıyor. Açık ten, mavi göz, sarı ve kızıl saçlar, kolay güneş yanığı gelişimi, üst sosyo-ekonomik düzey ve ailede malign melanom geçmişinin olması bu riski artıran unsurlar arasında bulunuyor.Erken safhada yakalandığında tedavisi olan melanom; yeni değişim gösteren, ortasından sanal olarak kesildiğinde yarısının diğer yarısına benzemediği, kenarlarında düzensizlik bulunan, birden fazla renk barındıran, kurşun kalemin üzerindeki silgiden (6 mm) büyük leke veya ben benzeri yapılar olarak tanımlanıyor.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Eklenen Videolar

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim