Sevgililer günü için özel giyinmek hanımlara özel siyah abiye modellerini sunacağız. Uzun, kısa ve tulum olarak
Pastahanelerde yapılan pastaların kıvamında pasta yapmak ve ikram etmek herkesin hayal ettiği bir şeydir. Şimdi sizler
2018 yılına sayılı günler kala önce kış sonra da mevsimlik kıyafetlerin defileleri yapılmaktadır.Giyim firmalarının
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 46.579 kere okunmuştur

Akrep Burcu ismi kadar sert ve etkileyici bir seks hayatına sahip. Erkek ve kadını arasında ki tek benzer nokta Hem kadını, Hemde erkeği sert oyunları olan seks hayatından hoşlanıyor olmalarıdır. Onun dışında ki benzer noktalarda ise erkek için seks yapmak çok önemlidir. Kadının hiç bir şekilde ne olduğu önemli değildir. yeterki kadın olsun mantığıyla davranmaktadır. VCe ikna gücü oldukça yüksek olduğundan yatak odasına kadar götüremeyeceği kadın yoktur. Akrep Burcu kadını ise cünsel dürtülerinin uyandırılmasını bekler ve yatak odası hayatında yasak olan ilişkilere dahi açıktır.g-string kullanır ve sert oyunların havasıyla kendini bulur ve erkeğin duygusal davranmasından hiç hoşlanmaz. Deri kıyafetleri giymeyi çok seviyor.Akrep burcu yaradılış fıtratı olarak sert olduğunda bütün hayat evrelerinede bu şekilde yansımış. Kadininevi.com kadın sitesi sizlere burçların cinsel hayat özelliklerini açıklamaya devam ediyor.

Burcun Erkeği:

Seks olmazsa olmaz bir parçası. Kadından hoşlansın veya hoşlanmasın önemli olan iç güdüsel olarak doyurulmak. Cinsellikte sınırı olmayan bu erkek, kadının da aynı şekilde düşünmesini bekliyor. Sert seks oyunlarından hoşlanıyor. İsteyip de yatağa atamadığı kadın pek yok. İkna yeteneği gayet yüksek. Günlük kaçamakları seviyor. Elde et-seviş-bitir taktiğini benimsiyor. Cinsel organlarına elle yapılan temas, oral seks, deri kıyafetler, zevk ve acı şeklinde yaşanan cinsellik onu çıldırtıyor.

Burcun Kadını:

Kendine güvenen erkeği seksi buluyor. Genelde g-strings  kullanıyor. Sekste sertlikten hoşlanıyor. Deri kıyafetler favorisi. Erotik bölgelerinin uyarılmasını bekliyor. Gizli ve yasak ilişkilerden hoşlanıyor. Parfüm, tütsü, karanlık, egzotik ortamlar onu büyülüyor. Erkeğin kendisine aşırı duygusal davranmasını sevmiyor. Acı çekmek onu daha fazla tahrik ediyor. Sekste sınır tanımıyor. Yeter ki partneri bunu istemesini bilsin.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  • Orhan Erol Yılmaz 07 Kasım 2013 10:20 tarihinde demişki

    Akrep burcunun gazabına geleceğime kendimi boğaz köprüsünden atarım

  • hakan 17 Haziran 2014 13:54 tarihinde demişki

    ben akrep burcuyum adamı

Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Eklenen Videolar

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim