Sevgililer günü için özel giyinmek hanımlara özel siyah abiye modellerini sunacağız. Uzun, kısa ve tulum olarak
Pastahanelerde yapılan pastaların kıvamında pasta yapmak ve ikram etmek herkesin hayal ettiği bir şeydir. Şimdi sizler
2018 yılına sayılı günler kala önce kış sonra da mevsimlik kıyafetlerin defileleri yapılmaktadır.Giyim firmalarının
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 1.884 kere okunmuştur

Yıllarca insanlar heleki kadınlar çocuk doğurmayın gibi yanlış haberler yüzünden belkide bir çok kadın bu durumdan habersiz bile bırakılmıştır. Yapılan araştırmalar sonucunda kadınların bebek doğruduktan sonra ömürlerinin uzadığı görülmüştür. Yani bebek sahibi olmak hem sizlere dünyanın en güzel duygusunu yaşatıyor, hemde bebek dünya’ya merhaba dediğinde sizler de ömrünüzden ömür katıyorlar. Bu araştırmada can alıcı nokta ise bir yada iki çocuktan bahsetmiyor 6 ve üstü çocuktan bahsediliyor. Yani altı çocuk sahibi bir annenin yaşama standardı diğer annelerin yaşam ömürlerine göre daha fazla. Kadınların bu bilgiyi doğru şekilde algılamalarına yardımcı olmak en doğru olanıdır. Tabi bu bir araştırma gerçek anlamda ne kadar etki yapar bilinmez.Netice itibari ile yaşam döngüsü kesinlike kainatın yaradıcısı tarafından dizayn edilmektedir.

 

Avustralya’da yapılan bir araştırmaya göre; altı ya da daha fazla sayıda çocuğu olan kadınlar, çocuğu olmayanlara oranla yüzde 40 daha az ölme riski taşıyor.
Araştırmanın başkanı olan Yeni Güney Galler Üniversitesi profesörü Leon Simons “Bayanları altıdan fazla çocuk yapın diye teşvik etmiyoruz fakat  görünen o ki, en az bir çocuğu olan kadınlar çocuğu olmayanlara oranla daha uzun yaşıyor” dedi.

ABD basınında geniş yer alan araştırmada 1988 yılından itibaren incelenen ve bugün 60 yaşın üstünde olan bin 500 kadından ve bin 200 erkekten elde edilen bilgiler temel alındı. Varılan sonuca göre; çocuğu olmayan kadınlara oranla iki çocuğu olan kadınlar yüzde 17, üç çocuğu olan kadınlar yüzde 20 daha az ölme riski taşıyor. Çocuk sayısı daha da arttıkça annelerin ölme riski azalmaya devam ediyor. Bu durumun sebebinin henüz tam olarak açıklanamadığını belirtiren Simons, aynı bulgulara başka ülkelerde de rastlandığını ekledi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Eklenen Videolar

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim