Sevgililer günü için özel giyinmek hanımlara özel siyah abiye modellerini sunacağız. Uzun, kısa ve tulum olarak
Pastahanelerde yapılan pastaların kıvamında pasta yapmak ve ikram etmek herkesin hayal ettiği bir şeydir. Şimdi sizler
2018 yılına sayılı günler kala önce kış sonra da mevsimlik kıyafetlerin defileleri yapılmaktadır.Giyim firmalarının
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 13.281 kere okunmuştur

Bütün burçlar arasında en farklı cinsel hayata sahip olan ve seks hayatlarında oldukça kuralcı olan tek burc Başak burcudur. Başak burcu erkeği seks hayatında oldukça ters bir yapıya sahiptir. Kendisi hiç bir şekilde ortamın oluşması için çalışmaz. Vazgiçilmez olmak ister ve kadınların peşinden koşup ona teklif etmesi onu çok etkiliyor: kadını ise erkeği kadar etkili bir ters etkiye sahip, Erkeğinde ciddiyet arar ve kesinlikle niyeti ciddi olmayan biriyle asla bir yatak odası deneyimi yaşamaz ve yaşatmaz. Bu nedele başak burcu kadınına yaklaşmadan önce niyetinizi ve samimiyetiniz gösterip onu inandırmalısınız. Aslan burcu ve kadını arasında en müthiş benzerlik ise ikiside temizlikten çok hoşlanıyor ve abartı olan hiç bir şeyi vsevmiyorlar.Kadininevi.com kadın sitesi olarak sizlere burçlar arasında ki uyumu ve özellikleri anlatmaya devam ediyoruz.

Başak Burcu Erkeği:

Kovalamaktan kesinlikle hoşlanmıyor. Ancak kovalanmak hoşuna gidiyor. Eğer bir kadını beğenmişse, bir de sevmişse sekste oldukça güçlü. Tahrik edilmeyi seviyor. Parfümden nefret ediyor. Kadının temiz olması yeterli. Bekareti çok önemsiyor. Mümkünse bir kadının ilk erkeği olmaya can atar. Bazen uzaklaşmayı seviyor, o anlarda üstüne gitmemek lazım. Elleri, karın bölgesi, teninin okşanmasından zevk alıyor.

Başak Burcu Kadını:

Ciddi niyetle yaklaşmayan hiçbir erkekle seks yaşaması pek mümkün değil. Diyelim ki aşık oldu. Ayaklarının ve  saçlarının okşanması, erkeğin temiz kokması, özellikle banyoda seks onu tahrik olmasına yeter de artar bile. Burcun erkeği gibi, kadını da masajdan oldukça etkileniyor, rahatlamasını sağlıyor.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Eklenen Videolar

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim