pratik ve kolay tarifi ile sizlere çok özel bir pasta tarifi sunuyoruz. Bisküvili rulo pasta tarifi sizlerin en kolay
Kapalı giyinen hanımlar için D&G imzasıyla ve kalitesiyle 2017 ilkbahar yaz tesettür giyim modası. İslami kadın
Nişan kıyafetlerinde tercih olarak sizlere yepyeni bir trendi sunacağız. Nişan elbise seçimleri kadar kombin yapma
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 1.034 kere okunmuştur

Son zamanlarda bitkisel ilaçların faydalarına ve unuttuğumuz gerçeklere geri dönüşler arttıkça bilimin doğal kaynaklar üzerinde ki araştırmalarıda sürüyor. En son yapılan bir araştırmadan çok ilginç bir sonuç çıktı. Normal şartlar da cevizin cinsel güç konusunda artı enerji sağladığı gerçeğini herkes biliyordur, hatta halk ağzında bu durumu izah eden sözler bile oluşturulmuştur. Şimdi sizlere açıklayacağımız araştırma sonucunda Cevizin a-linolenik asit ürettiği ve bu üretimin sonucunda erkeklerin spermelerin oluşan değişim ve gelişim kısırlığa çözüm olabilirmiş. Kısırlığın nedenlerinden biri olarak gösterilen erkek sperminin güçsüz olması cevizin mucize diyeti ile yeniden şekilleniyor ve güçleniyor. iki grup erkek üzerinde yapılan bu araştırmada sonuçlar gözle görülür şekilde yansımıştır. Bu nedenle kadininevi.com kadın sitesi olarak bu konuda ki detayları sizlerle paylaşıyoruz.

 

Kısırlık tedavisi
İngiltere’nin Sheffield Üniversitesi’nde görevli Dr. Allan Pacey, artan sayıda araştırmanın bir erkeğin nasıl beslendiğinin sperm kalitesini etkilediğini gösterdiğini söyledi.
Araştırma ekibi bir sonraki aşamada, erkekte sperm kalitesi zayıf olduğu için çocuk sahibi olamayan çiftlerle iletişime geçerek, bol cevizli bir diyetin hamilelik olasılığını artırıp artırmadığını deneye tabi tutacak.
Erkeklerde kısırlık nedenleri genellikle çok az sperm üretilmesine, ya da spermin yeterli derecede iyi yüzmemesine, ya da boyut ve şeklindeki eksikliklere bağlanıyor.
Ceviz deneyinde 21 ila 35 yaş arasında 117 erkek, iki gruba ayrıldı.

75 gram ceviz
Bir grubun günlük diyetine 75 gram ceviz eklendi. Diğer grup ise normal diyetlerine, cevizsiz devam etti. Her iki grubun da ceviz haricinde yedikleri tipik Batı mutfağının gıdalarından oluşuyor.
Araştırmacılar, ceviz tüketen grubun sperm parametrelerinde kayda değer bir gelişim gözlerken, ceviz yemeyenlerde herhangi bir değişim tespit etmedi.
Araştırmanın ortak başkanlarından Dr. Catherine Carpenter, cevizin zengin bir ”a-linolenik asit” kaynağı olduğunu ve sperm kalitesindeki gelişimin buna bağlı olduğuna inandıklarını söylüyor

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi
Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi

Son Eklenen Videolar

Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi
Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim