pratik ve kolay tarifi ile sizlere çok özel bir pasta tarifi sunuyoruz. Bisküvili rulo pasta tarifi sizlerin en kolay
Kapalı giyinen hanımlar için D&G imzasıyla ve kalitesiyle 2017 ilkbahar yaz tesettür giyim modası. İslami kadın
Nişan kıyafetlerinde tercih olarak sizlere yepyeni bir trendi sunacağız. Nişan elbise seçimleri kadar kombin yapma
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 1.563 kere okunmuştur

Günümüzde insanları para tuzaklarına iterek sağlıklarından eden ama sözde insanlık için herşeyi yapan bir dünya zihniyeti ile birlikte aynı atmosferde yaşamak gerçekten çok zor. Tabi bütün bu zorluklara rağmen sağılığımızı korumak zorundayız. Cilt kanseri son dönemlerde bronzlaşma gibi kadınlarımızı ve erkeklerimizi güneş ışınlara maruz bırakarak ve sadece bir kaç ürün satmak için insanlarımız bu tarz kötü oyunlara kurban gitmektedir. Elbetteki deniz keyfi yapmak hakkınızdır. ama güneşlenirken nasıl bir artı söz konusu olabilir ki? deniz keyfinizi güneşin ışınları ile karartmayın. Kadininevi.com sizleri özellikle bu konuda uyarıyor. Lütfen güneşlenmek için vakit harcamayın. teninizde bir kaç haftalık yada bir aylık bir değişim için geleceğinizi karartmayın. Küçük çapta başlayan lekeler hayatınızı değiştirecek kadar büyüyebilir. Sizlere cilt kanseri ile ilgili olaran sunduğumuz bu belirtileri lütfen okuyun.

Güneşe bağlı yaşlılık lekelerinin oluşumuna ve tedavisine ilişkin olarak, cildimizin doğal savunmasında güneşin zararlı ışınlarını emen ve bronzlaşmamıza yarayan melanositler her 10 yılda yüzde 10-20 oranında azalıyor. Bu yüzden cilt yaşlandıkça daha zor bronzlaşıyor, daha kolay güneş yanığı oluyor ve yaşlılık lekeleriyle daha çok karşılaşılıyor. Güneşe uzun süre maruz kalmak pigment lekelerini artırıyor ve tedavide kimyasal soyma yöntemlerinden lazer tedavilerine kadar birçok seçenek bulunuyor.Güneşe bağlı erken yaşlanma bulgularının kozmetik tedavileri mevcut olsa da (büyük ölçüde), bu sorunları yok ettikten sonra asıl yapılması gerekenin tekrar oluşmaması için güneşe korunmasız çıkmamak ve yapılan işlemin yüz güldüren sonucunu korumaya özen göstermek olduğu belirtiliyor.Sürekli ve düzenli kullanılan güneş koruyucularının ciltte meydana gelen zedelenmeleri onardığının unutulmaması gerekiyor. Sonradan ortaya çıkan ve büyüyen renkli oluşumlar, benlerde renk değişimi ve büyüme, iyileşmeyen kabuklu yara gibi belirtiler; bir dermatoloji uzmanına başvurulmasını gerektiriyor. Dr. Koyuncu, cilt kanserinin tüm kanserlerin yaklaşık yüzde 3’ünü oluşturduğunu belirtiyor.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi
Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi

Son Eklenen Videolar

Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi
Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim