Sevgililer günü için özel giyinmek hanımlara özel siyah abiye modellerini sunacağız. Uzun, kısa ve tulum olarak
Pastahanelerde yapılan pastaların kıvamında pasta yapmak ve ikram etmek herkesin hayal ettiği bir şeydir. Şimdi sizler
2018 yılına sayılı günler kala önce kış sonra da mevsimlik kıyafetlerin defileleri yapılmaktadır.Giyim firmalarının
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 1.721 kere okunmuştur

2013_en_cok_izlenen_filmler2013 yılında bir çok sinema filmi gösterime girdi. Türkiye sinemalarında en çok ilgiyi gören ve seyirciyi en çok toplayan 10 filmi kadininevi.com kadın sitesi olarak kadınlara yönelik olarak sunuyoruz. Sinema filmleri arasında gerçekten izlenmeyi hak eden filmlerde var tabi. Doğal bir izleyici olarak izlenim olarak ilk tepkim hak etmeyen filmlerinde sıralamada yer alıyor olmasıdır. Örnek olarak Celal ile Ceren filmi belkide sadece Şşahan Gökbakar oynadığı için izleyici tarafından izlenmiştir. Filmin hem konusu hemde içerik olarak kayda değer bir film olduğunu düşünmüyorum. Canlarım öncelikle sizlere izlemiş olduğum yerli filmler arasında bir kaç öneride bulunduktan sonra sayılarla 2013 yılında en çok izlenmiş olan filmleri sıralayacağım. Benim izlenimlerinde izlenmesi gereken 2013 filmleri ise:
1- Evim sensin
2- Çanakkale Gelibolu – Yolun sonu
3- Dabbe 2
4- Romantik komedi 2
5- Hükümet kadın
6- Laz vampir Tirekula

Bunlar benim tercihlerim şimdi sizlere sayılarla izlenen filmleri aktarıyorum.

CEM Yılmaz’ın 2010 yılında gerçekleştirdiği tek kişilik gösterilerinin derlemesinden oluşan “CM101MMXI Fundamentals”, 3 milyon 739 bin 603 seyirciyle başı çektiği en çok izlenen 10 filmden 7’si de yerli yapımlardan oluştu. Bu filmi, 18 Ocak’ta vizyona giren ve toplamda 2 milyon 850 bin 67 seyirciye ulaşan “Celal ile Ceren” izledi. Yönetmenliğini Togan Gökbakar’ın yaptığı, başrollerini Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola’nın paylaştığı film, 1 milyon 382 bin 541 seyirciyle de yarıyıl tatilinin en çok izlenen filmi olmuştu. Yönetmenliğini Levent Demirkale’nin yaptığı, üç öğretmenin idealleri uğruna sevdiklerinden, ailelerinden, evlerinden, yurtlarından ayrılarak 3 farklı kıtaya doğru yola çıkmasıyla başlayan olayların konu edildiği “Selam” filmi, en çok izlenen 3. yapım oldu. “Kelebeğin Rüyası” 2 milyon 43 bin 340, “Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda” 1 milyon 507 bin 603 seyirciyle bu filmleri takip etti. Yılın en çok izlenen 10 filmi arasında yer alan yabancı yapımlar ise “Hızlı ve Öfkeli 6”, “Iron Man 3” ve animasyon filmi “Efsane Beşli” oldu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Eklenen Videolar

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim