pratik ve kolay tarifi ile sizlere çok özel bir pasta tarifi sunuyoruz. Bisküvili rulo pasta tarifi sizlerin en kolay
Kapalı giyinen hanımlar için D&G imzasıyla ve kalitesiyle 2017 ilkbahar yaz tesettür giyim modası. İslami kadın
Nişan kıyafetlerinde tercih olarak sizlere yepyeni bir trendi sunacağız. Nişan elbise seçimleri kadar kombin yapma
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 1.341 kere okunmuştur

2013_en_cok_izlenen_filmler2013 yılında bir çok sinema filmi gösterime girdi. Türkiye sinemalarında en çok ilgiyi gören ve seyirciyi en çok toplayan 10 filmi kadininevi.com kadın sitesi olarak kadınlara yönelik olarak sunuyoruz. Sinema filmleri arasında gerçekten izlenmeyi hak eden filmlerde var tabi. Doğal bir izleyici olarak izlenim olarak ilk tepkim hak etmeyen filmlerinde sıralamada yer alıyor olmasıdır. Örnek olarak Celal ile Ceren filmi belkide sadece Şşahan Gökbakar oynadığı için izleyici tarafından izlenmiştir. Filmin hem konusu hemde içerik olarak kayda değer bir film olduğunu düşünmüyorum. Canlarım öncelikle sizlere izlemiş olduğum yerli filmler arasında bir kaç öneride bulunduktan sonra sayılarla 2013 yılında en çok izlenmiş olan filmleri sıralayacağım. Benim izlenimlerinde izlenmesi gereken 2013 filmleri ise:
1- Evim sensin
2- Çanakkale Gelibolu – Yolun sonu
3- Dabbe 2
4- Romantik komedi 2
5- Hükümet kadın
6- Laz vampir Tirekula

Bunlar benim tercihlerim şimdi sizlere sayılarla izlenen filmleri aktarıyorum.

CEM Yılmaz’ın 2010 yılında gerçekleştirdiği tek kişilik gösterilerinin derlemesinden oluşan “CM101MMXI Fundamentals”, 3 milyon 739 bin 603 seyirciyle başı çektiği en çok izlenen 10 filmden 7’si de yerli yapımlardan oluştu. Bu filmi, 18 Ocak’ta vizyona giren ve toplamda 2 milyon 850 bin 67 seyirciye ulaşan “Celal ile Ceren” izledi. Yönetmenliğini Togan Gökbakar’ın yaptığı, başrollerini Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola’nın paylaştığı film, 1 milyon 382 bin 541 seyirciyle de yarıyıl tatilinin en çok izlenen filmi olmuştu. Yönetmenliğini Levent Demirkale’nin yaptığı, üç öğretmenin idealleri uğruna sevdiklerinden, ailelerinden, evlerinden, yurtlarından ayrılarak 3 farklı kıtaya doğru yola çıkmasıyla başlayan olayların konu edildiği “Selam” filmi, en çok izlenen 3. yapım oldu. “Kelebeğin Rüyası” 2 milyon 43 bin 340, “Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda” 1 milyon 507 bin 603 seyirciyle bu filmleri takip etti. Yılın en çok izlenen 10 filmi arasında yer alan yabancı yapımlar ise “Hızlı ve Öfkeli 6”, “Iron Man 3” ve animasyon filmi “Efsane Beşli” oldu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi
Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi

Son Eklenen Videolar

Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi
Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim