pratik ve kolay tarifi ile sizlere çok özel bir pasta tarifi sunuyoruz. Bisküvili rulo pasta tarifi sizlerin en kolay
Kapalı giyinen hanımlar için D&G imzasıyla ve kalitesiyle 2017 ilkbahar yaz tesettür giyim modası. İslami kadın
Nişan kıyafetlerinde tercih olarak sizlere yepyeni bir trendi sunacağız. Nişan elbise seçimleri kadar kombin yapma
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 1.862 kere okunmuştur

evliligi-kurtarmanin-yollarEvlilik merci olarak bir ailenin en temel kavramlarından biridir. Evlilik gerçek anlamda bir çok dinde ve yaşamda çok kutsal sayılmıştır. Bu nedenle evliliklerin güçlenmesi ve çiftlerin birbirlerine karşı sevgi ve saygı çerçevesinde yaklaşmaları ileriye doğru atılan adımların devamlılığını gösterecektir. Bu nedenle evlilikler de bazen değişiklikler yapılmalı ve bu değişiklikler bağlar nitelik taşımalıdır. Sizler için öneri olarak sunacağımız alternatif bilgilerde işinize yarar bir çok şey bulacaksınız. Bazen hiç olmadık bir anda şaşırtıcı bir teklif bile evliliğinizi güçlendirmeye ve renklendirmeye yetecektir. Örnek olarak evde olduğunuz bir saatte hiç yokken dışarıya çıkmak ve yemek yeme teklifi sizi ve eşinizi ayrı bir mutlu edecektir. Tabi bu tarz olaylar da en önemli detay ise unutmamak olmalıdır. Eşinizi tanıdığınızı gösterebilmelisiniz. Onun yarısı olduğunuzu ve güven kısmında sizinle bir bütün olabilmelidir. Bu tarz durumlar da ayrılık kelimesi gerçekten çok zor telaffuz edilen bir sıradanlığa sahip olacaktır. İşte sizler için sunduğumuz önerilerimiz.-Eğlenceli olun – Oyuncu ve şakacı ruhunuzu korumak, eşinizle olan ilişkinizi de güçlendirecektir. Araştırmalar, birlikte eğlenen ve gülen çiftlerin birbirlerine daha bağlı olduklarını ortaya koyuyor. Her hafta, birlikte eğlenceli bir şeyler yapmak için zaman ayırın. Beraber oyunlar oynayın, şakalar yapın, bisiklete binin ya da çizgi film seyredin.

-Spontane olun
Sıradan olmayan şeyler yapıp, anlık yaşayarak evliliğinizi canlandırın. Önceden planlamadan tatile gidin. Hiç denemediğiniz ama her zaman yapmak istediğiniz aktiviteler için birbirinizi cesaretlendirin. Biraz spontanlık ve macera getirerek, evliliğin siz ve eşiniz için ilginç olmasını sağlayın.

-İçinde bulunduğunuz anı yaşayın
Meşgul yaşantılarımız, genelde içinde bulunduğumuz andan zevk almamızı engelliyor. Sürekli koşturuyoruz, planlar yapıyoruz, biraz zaman bulduğumuzda da bilgisayar ya da tabletlerle vakit geçiriyoruz. Sadece eşinizle oturmak ve konuşmak için zaman yaratın. Koltukta birbirinize sarılıp, hayatla ilgili beklentilerinizden planlarınızdan bahsedin. Eşiniz konuşurken onu mutlaka dinleyin, ona tüm dikkatinizi verin.

-İyi ve nazik olun
Çocuklarımıza ilk öğrettiğimiz şey başkalarına iyi ve nazik davranmaları gerektiği ama ne yazık ki her zaman öğretmeye çalıştığımız davranışın modelliğini yapamıyoruz. Daha da kötüsü, en sevdiğimiz kişilere iyi davranma konusunda başarısız olduğumuz zamanlar oluyor. Eşinize nazik ve iyi davranmak için bilinçli olarak efor sarf edin. İltifat edin, minnettarlığınızı belirtin. Asla, sert eleştiriler yapmayın.

-Meraklı olun
Uzun bir ilişkide eşinizle ilgili her şeyi bildiğiniz gibi bir yanılgıya kapılabilirsiniz. İnsanların zamanla değiştiklerini unutmayın. Eşinizin neler yaptığını, neler düşündüğünü merak edin. Onunla ilgili yeni şeyler öğrenmek sizi şaşırtacak, ilişkinizi de canlandıracaktır.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  • […] Evlilik merci olarak bir ailenin en temel kavramlarından biridir. Evlilik gerçek anlamda bir çok dinde ve yaşamda çok kutsal sayılmıştır. Bu nedenle evliliklerin güçlenmesi ve çiftlerin birbirlerine karşı sevgi ve saygı çerçevesinde yaklaşmaları ileriye doğru atılan adımların devamlılığını gösterecektir. Bu nedenle evlilikler de bazen değişiklikler yapılmalı ve bu Evliliğinizi renklendirmenin ve güçlendirmenin en güzel yolları: Evliliğinizi renklendirmenin ve güçlendirmenin en güzel yolları […]

Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi
Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi

Son Eklenen Videolar

Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi
Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim