Sevgililer günü için özel giyinmek hanımlara özel siyah abiye modellerini sunacağız. Uzun, kısa ve tulum olarak
Pastahanelerde yapılan pastaların kıvamında pasta yapmak ve ikram etmek herkesin hayal ettiği bir şeydir. Şimdi sizler
2018 yılına sayılı günler kala önce kış sonra da mevsimlik kıyafetlerin defileleri yapılmaktadır.Giyim firmalarının
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 2.717 kere okunmuştur

gebelikte cinsellikHamilelik dönemi aslında eşlerin fedakarlık dönemi olarak değiştirmek mantıklı gelebilir. Şimdi siz değerli ziyaretçilerimizle birlikte hamilelik döneminde cinsel ilişki hangi durumlarda yapılmaz bu konu üzerinde araştırmaların verdiği önemli bilgiler ışığında birlikte aydınlanacağız. Gebelik dönemi önemli ve bir o kadar da dikkat gerektiren bir dönem olduğundan eşler arası ilişkilerinde doktorlar gözetiminde ve doktorların tavsiyeleri dahilinde şekillenmesi çok önemlidir. Bu nedenle doktor kontrolünde olan bir anne adayının tavsiyelere kulak asması gerekmektedir. Peki cinsel ilişki hangi durumlarda yapılmamalıdır. Şimdi birlikte bu konu üzerine yoğunlaşalım.

 

Daha önceki gebeliklerinde düşük, rahim ağzı yetmezliği, erken doğum gibi durumlar yaşamış olan kadınlarda cinsellik kısıtlanabilir. Yaşanan gebelikte erken doğum riskinin, düşük riskinin, suyun erken gelmesi, vajinal kanamanın olması, genital alanda enfeksiyon olması gibi etkenlerin olması durumunda cinsel ilişki kısıtlanabilir ya da yasaklanabilir. Bu süre doktor tarafından belirlenir. Bebekte ağır gelişme geriliğinin olması ya da fetal distres gelişme riski bulunan anne adaylarında da cinsellikte kısıtlama getirilebilir. Kadınlarda bu tür risklerin olmaması halinde ve anne adayının rahatsızlık duymaması durumunda gebelik süresince cinsellik sürdürülebilir. Baba adayında cinsellikle bulaşan enfeksiyon olması halinde, mutlaka tedavi sonrasında cinsellik başlatılmalıdır.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Eklenen Videolar

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim