Sevgililer günü için özel giyinmek hanımlara özel siyah abiye modellerini sunacağız. Uzun, kısa ve tulum olarak
Pastahanelerde yapılan pastaların kıvamında pasta yapmak ve ikram etmek herkesin hayal ettiği bir şeydir. Şimdi sizler
2018 yılına sayılı günler kala önce kış sonra da mevsimlik kıyafetlerin defileleri yapılmaktadır.Giyim firmalarının
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 1.811 kere okunmuştur

dis_eti_gorunmesi Gülmeye başladığınız da dişlerinizin güzelliği diş etlerinizin çok fazla görünmesiyle kabusa dönüşüyorsa hiç telaş etmeyin ve bu sorununda bir çözümü var. Şimdi sizlere gülerken çok görünen diş etlerini yok edecek ve sizi bu sıkıntıdan kurtaracak bir olaydan bahsedeceğiz. Tabi öncelikle bu konuda bilgi sahibi doktorumuzun sunmuş olduğu alternatif bilgilerle birlikte aktarmış olacağız. Öncelikle diş etinin görünmesinin sebepleri nelerdir. Gülerken diş eti görünmesi nasıl çözülmektedir. sorusunun yanıtını da sizlere aktarmış olacağız. kadininevi.com kadın sitesi özellikle bu durumda estetiklik bir çözüm ile sorunun hal olduğunu sizlere bildirmektedir. Şimdi sizleri doktorumuzun sunmuş olduğu güzel bilgilerle sizleri baş başa bırakıyoruz.Dr. Barış Çakır, bu estetik problemin farklı nedenlerden kaynaklandığını söylüyor. Gummy smile ın sebepleri arasında, uzun üst çene, kısa dişler, burnun dudak şekline etkisi, aşırı çalışan gülme kaslarını saymanın mümkün olduğunu dile getiren Çakır, kısa dişlerde, diş eti ameliyatları yapılabildiğini ve dişlerin lamina ile büyütüldüğünü vurguluyor. Barış Çakır ayrıca çok uzun çenede, çenenin kısaltılabileceğini, burnun çok önde yerleşmesine bağlı gummy smile da ise iyi planlanan burun estetiğinin gumy smile ı tedavi ettiğini sözlerine ekliyor. Gülme kaslarının aşırı çalışmasına bağlı olan gummy smile ise botoks ile tedavi edilebiliyor.

Kişinin burun ile dudak bileşkesi çok yukarıda ise dudağın gülerken yukarıya gidecek yer bulduğunu ve bu sebeple diş etlerinin çok göründüğünü anlatan Dr. Barış Çakır bu problemin kolay bir şekilde burun estetiği ile düzeltilebildiğini anlatıyor.

Çakır, bu ameliyatlarda burun ortasındaki “kolumalla” denen kısmı dudağa doğru kaydırarak hem hastanın burnunun düzeltildiğini hem de güzel bir gülüşe sahip olduğunu dile getiriyor.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Eklenen Videolar

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim