Sevgililer günü için özel giyinmek hanımlara özel siyah abiye modellerini sunacağız. Uzun, kısa ve tulum olarak
Pastahanelerde yapılan pastaların kıvamında pasta yapmak ve ikram etmek herkesin hayal ettiği bir şeydir. Şimdi sizler
2018 yılına sayılı günler kala önce kış sonra da mevsimlik kıyafetlerin defileleri yapılmaktadır.Giyim firmalarının
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 5.727 kere okunmuştur

2013-2014_gelin_ic_giyimEvlenme kararı almış hanımlar için çok özel bir koleksiyon sunuyoruz. Düğün öncesi gelinlik seçimi telaşı bir hayli yorucu ve zorlayıcıdır. Birde gelinlik seçimi sonrasın da giyeceğiniz iç çamaşırı seçimi gelinlik kadar zorlayıcı ve yorucu olacaktır. Çünkü gelinlik altı için seçeceğiniz iç çamaşırının hem gelinliğe uymasına dikkat edeceksiniz hemde vücudunuzun hatlarına uygun olmasına özen göstereceksiniz. İç çamaşırı seçiminde gelinlik seçimi kadar titiz olmalısınız. Çünkü sadece düğünle bitmiyor iş birde gece olayı var. Bu nedenle iç çamaşırı seçiminde oldukça kaliteli düşünmelisiniz. Gelinler için seçmiş olduğumuz ve tavsiye edeceğimiz bu gelin iç giyim modellerinde de detayları göreceksiniz. Öncelikle iç çamaşırı seçiminde dikkat etmeniz gereken nokta gelinliği giydiğiniz de iç çamaşırı kesinlikle dışarıdan belli olmamalıdır. bir diğer husu ise göğüs yapınıza göre sütyen seçimini yapmalısınız. Sarkık göğüsler için toplayıcı olanlar, küçük göğüsler için ise büyük gösterecek sütyenler tercih edilmelidir. Bunun yanın da gelinler için iç giyim seçiminde kumaşın çok özel bir yeri vardır. Kadının evi olarak sizler için saten kumaşı tercih ettik. Çünkü ilk gece için oldukça kaliteli bir duruş gösterecektir. Birde Jartiyer olayı var. Bu özel gecenin vazgeçilmezi kesinlikle jartiyer olacaktır. Bacaklarınızı ve ön planda tutmak istediğiniz bölgenizi öne çıkarak tercihler her zaman doğru olanıdır. Şimdi sizlere sunacağımız gelinler için seçtiğimiz iç giyim modellerine baktığınız da ne kadar seksi ve kışkırtıcı göründüklerini göreceksiniz.

Şimdi sizlere sırasıyla sizler için seçtiğimiz bu özel koleksiyonu sunuyoruz. Burada sadece gelinler için dediysek eşlerine özel bir gece yaşatmak isteyen hem kadın gelin olarak bu seriyi kullanabilir. Renk tercihleri de bu durumda değişebilir. Eşinizin hoşlanacağı renkleri tercih edebilirsiniz.

2013_gelin_ic_giyim_01

Gördüğünüz gibi gelin iç çamaşırı seçiminde saten kumaşın estetik duruşu ve vücuda olan uyumunu görüyorsunuz. Sizlerde gelinlik altına bu tarz seçimler yaparsanız hem gelinliğin görüntüsünü bozmazsınız hemde rahat edersiniz.

2013_gelin_ic_giyim_02

Bu tercihimiz de hafif dantel işlemeleri var. Hem sütyen kısmında hemde alt kısımda özellikle arka popo kısmının görünümü oldukça seksi bir şekilde ortaya çıkar.

2013_gelin_ic_giyim_03

Kalçalarına güvenen hanımların belki de en çok tercih edecekleri model olacaktır. Sütyen seçiminde straplez modellerde tercih edilebilir. Bu model için en uygun seçimin bu olacağını düşündük.

2013_gelin_ic_giyim_04

 

Jartiyerin kadınla buluşması işte budur. Kadınların kendilerine olan güvenlerini arttıracak ve gerçekten kışkırtıcı bir duruşu olacak. Gelin iç giyim seçimleri arasında bence ilk olabilecek bir seçim.2013_gelin_ic_giyim_05

 

2013_gelin_ic_giyim_06

Jartiyer ve tanganın buluşması. Sizlere ayrı bir tercih hakkı daha sunuyor. İlk gece için eşinizi nasıl etkileyeceğinizi iyi bilmelisiniz. Bu durumda sizlerde bu seçimlerde kendiniz ve eşiniz için en doğru olanı seçeceksiniz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Eklenen Videolar

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim