Sevgililer günü için özel giyinmek hanımlara özel siyah abiye modellerini sunacağız. Uzun, kısa ve tulum olarak
Pastahanelerde yapılan pastaların kıvamında pasta yapmak ve ikram etmek herkesin hayal ettiği bir şeydir. Şimdi sizler
2018 yılına sayılı günler kala önce kış sonra da mevsimlik kıyafetlerin defileleri yapılmaktadır.Giyim firmalarının
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 1.979 kere okunmuştur

christina-hendricks-meme Christina Hendricks’in göğüsleri son dönemlerde kadınların ilgi odağı oldu. Daha dolgun, daha sıkılaştırılmış, daha dikleştirişmiş göğüslere sahip olmak isteyen hanımlar için geliştirilmiş olan Konik Meme Estetiği sizleri bekliyor. Peki Konik Meme Estetiği Nedir? merak edenler konu üzerine tıkladıklarında meraklarını da gidermiş olacaklardır.Kadininevi.com kadın sitesi olarak şimdide sizlere kimler Bu estetikten faydalanabilir ve beğenmeme durumu söz konusu olabilir mi? sizler için bu soruların cevabını aradık ve sizlere sunuyoruz. Kadınlar için estetiğin önemi her geçen gün biraz daha büyüyor ve kadınların ihtiyaçlarını karşılıyor. Meme Estetiğinde Konik Meme Estetiği belkide aradığınız şeydir.Konik meme estetiğini kimler tercih ediyor?

Konik meme protezi ideal ölçünüze yakın ya da daha büyük göğüsler isteyenler için ideal bir biçim sunar. Eğer göğüs dekoltesini bol kullanıyorsanız, sahne, Sinema sanatçılığı gibi görselliğin önde olduğu bir iş yapıyorsanız ya da sadece beğendiğiniz için daha büyük, dolgun ama doğal göğüsler istiyorsanız konik meme estetiği size göredir. Konik meme estetiği; meme estetiği sonrası iddialı ölçülere sahip olmak isteyenlerin mevcutlar içinde en doğal görünümlü seçeneğidir. Tüm dünyada izlenme rekorları kıran Bad Men dizisinin güzel yıldızı Christina Hendricks konik meme estetiği için gerçekten ideal ölçülere sahip, onun fotoğrafları birçok hastaya da daha iddialı meme protezi seçme konusunda cesaret veriyor.

‘YA BEĞENMEZSEM’ ENDİŞESİ YOK
Dr. Özdemir, meme estetiğinde yeni bir trend olan konik meme estetiği sonuçlarının, özel bir fotoğraflama teknolojisiyle operasyon öncesi gösterebildiklerini de belirtti. 3D Vectra adlı, NASA tarafından geliştirilen özel görüntüleme sistemi; planlanan operasyonun sonuçlarını gerçeğe % 90’lara varan doğruluk payı ile; tüm açılardan ve 3 boyutlu olarak ameliyat gösterebiliyor.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  • […] Christina Hendricks’in göğüsleri son dönemlerde kadınların ilgi odağı oldu. Daha dolgun, daha sıkılaştırılmış, daha dikleştirişmiş göğüslere sahip olmak isteyen hanımlar için geliştirilmiş olan Konik Meme Estetiği sizleri bekliyor. Peki Konik Meme Estetiği Nedir? merak edenler konu üzerine tıkladıklarında meraklarını da gidermiş olacaklardır.Kadininevi.com kadıKonik Meme Estetiğini Kimler Tercih Ediyor?: Konik Meme Estetiğini Kimler Tercih Ediyor? […]

Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Eklenen Videolar

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim