Sevgililer günü için özel giyinmek hanımlara özel siyah abiye modellerini sunacağız. Uzun, kısa ve tulum olarak
Pastahanelerde yapılan pastaların kıvamında pasta yapmak ve ikram etmek herkesin hayal ettiği bir şeydir. Şimdi sizler
2018 yılına sayılı günler kala önce kış sonra da mevsimlik kıyafetlerin defileleri yapılmaktadır.Giyim firmalarının
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 2.170 kere okunmuştur

Günümüz teknolojisinde insanlarımızın hele ki kadınlarımızın en çok istedikleri kusursuz bir vücudtur. Fit olması, selülitelerin olmaması, fazla kilolardan arınmış gibi bir vücuda sahip olmak gerçekten her kadının isteyeceği ve asla hayır diyemeyeceği bir mucizedir. Şimdi sizlere bu konu ile ilgili Türkiye tek bir isim tarafından uygulanan ve kaliteli sonuçları 1,5 ay ile 2 ay arasında almaya başladığınızı söyleyebiliriz. Tabi ilk defa uygulanan bu yönetemin adı Exilis CRT dir. Bu yöntem hem yüzde hemde vücutta aynı anda işlem yapabilir. İşlemi sırasında hedefi sarkmış kısımlar, yağlanmış kısımlar, Yüzden zamandan dolayı veya farklı nedenlerle oluşmuş sarkmalar ve selülitli kısımlara karşı savaş verir. Kısa bir süre içerisinde ağrızı bir şekilde uygulanan bu yöntem sonuçlarıda etkileyici olmaktadır. Sizlere olayı yetkili kişinin kendi ağzından veriyoruz. Gerekli olan bütün sorularıda yanıtlayabiliriz. Aklınıza takılanları lütfen bizimle paylaşın

Sağlıklı İncelme, Kalıcı Güzellik

Uygulamanın detaylarını anlatan Dr. Emre Çiçek, teknolojinin Amerika’da ve dünyanın itibarı en yüksek sağlık-estetik sitesi ‘www.realself.com’ da doktor ve uygulanan hastaların puanlaması ile selülit tedavisi, bölgesel yağlanmalar, yüzdeki sarkma, gevşeklik tedavileri arasında %86 gibi yüksek bir kullanıcı memnuniyeti ile benzerleri arasından sıyrılarak açık ara etki ve memnuniyet sonuç anlamında 1.sıraya yerleştiğini ifade etti.

Çiçek, “Bu teknolojide, ultrasoundun mekanik etkisi, radyofrekansın dokuyu kontrollü bir biçimde ısıtması prensibi ve cooling-cilt soğutma yöntemlerinden faydalanılmaktadır. Sistemde, Ultrasound ve radyofrekans enerjilerinin mekanik etkisi sayesinde dirençli olan dokuya erişilebilinmekte ve burada olumlu etki sağlanmaktadır. EXILIS CRT in hedefi derinlerdeki yağ tabakalarıdır ve buraya ulaşırken yüzeydeki soğutucu ‘contact cooling’ cilt sıcaklığını düzenleyerek bölgesel yağlanmalarda, selülit tedavisinde, yüz sarkma ve gevşekliklerinde sağlıklı cilt yapısını korumaya, daha derine inmeye, güvenli uygulama yapmaya olanak tanımaktadır. EXILIS CRT kullandığı Radyofrekans enerjisinin olumlu etkisi ile hedeflediği derin dokuları ısıtarak metabolik aktivitenin başlamasına ve uygulandığı alandaki yağ fazlalıkları sarkma ya da selülit bölgesinde lipolizin hızlanarak yağ hücrelerinin hacminin azalmasına, yağ tabakasında kırılmalar oluşmasına neden olmaktadır. Uygulamanın diğer bir parçası olan ultrasondun mekanik etkisi ile de fibrotik matrix yağ yapıları açılarak yağ hücrelerinin parçalanması ve bu sayede bölgesel yağlanma ve selülit tedavisinde olumlu etkilere çok daha kısa sürede ulaşılması sağlanmaktadır.”dedi.

1.5 Ayda 2 Beden İncelme

Uygulama sonrası detaylara de değinen Emre Çiçek, “Uygulamanın hemen ardından olumlu etkilerin açıkça görülebildiği EXILIS CRT için tavsiye edilen 4-6 seanslık bir süreç. 7-10 gün aralıklarla yapılan ve yaklaşık 45 dakika süren uygulama sırasında hiç acı duyulmuyor ve kişi uygulamanın hemen ardından günlük yaşamına dönebiliyor. 1-1.5 ay sonunda ortalama 2 beden yağdan incelme yağ volümünde azalma, sarkmalarda toparlanma, selülit görünümünü tedavi ettiği gözlemlenmektedir.” dedi.

Kısa Sürede Daha Genç ve Daha Güzel…

Yüz gençleştirme seanslarında facial rejunevation cilt ‘gençleştirme’ amaçlı kullanılan en yeni teknoloji olduğunu ifade eden Dr. Emre Çiçek,”Sisteme adını veren  -Collagen Refill Tecnology – CRT’ sayesinde  ilerleyen yaşla birlikte cildin kaybettiği collagen geri kazandırılıyor. Bu kazanım süreci sistemin kullandığı patentli dual enerji akışıyla oluşuyor. EXILIS CRT, cilt yoğunlunun artması ve yenilenen collagen artışı ile birlikte gelen dermal kalınlaşma sayesinde ciltteki sarkmaların, yanaklardaki ve gıdı bölgesindeki sarkmaların toparlanmasını, cilt görünümünün ve yüzün dolgun, genç ve güzel bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Uygulamanın hemen ardından olumlu etkilerin açıkça görülebildiği EXILIS CRT için tavsiye edilen süreç 4-6 seanslık bir süreç. 7-10 gün aralıklarla yapılan ve yaklaşık 45 dakika süren uygulama sırasında hiç acı duyulmuyor ve kişi uygulamanın hemen ardından günlük yaşamına dönebiliyor. Özel sistemi sayesinde kolay uygulama sağlıyor ve RID yağ azaltma konseptiyle en hızlı tedavi sürecini başlatıyor. Başlığa gömülü ısı ölçüm (DTC) ve enerji akış zinciri kapama sistemiyle (EFC), ciltte yanma riskini sıfıra indiriyor. Amerika’nın en çok tercih edilen cilt gençleştirme ve vücut yenileme bölgesel yağlanma ve selülit tedavisi sistemi EXILIS CRT’dir.” diye konuştu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Eklenen Videolar

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim