Sevgililer günü için özel giyinmek hanımlara özel siyah abiye modellerini sunacağız. Uzun, kısa ve tulum olarak
Pastahanelerde yapılan pastaların kıvamında pasta yapmak ve ikram etmek herkesin hayal ettiği bir şeydir. Şimdi sizler
2018 yılına sayılı günler kala önce kış sonra da mevsimlik kıyafetlerin defileleri yapılmaktadır.Giyim firmalarının
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 4.755 kere okunmuştur

Çok yakından tanımız ve haftada bir kezde olsa mutlaka gördüğümüz bir dizi karakteri olan Meryem üzerli artık içimizden biri oldu. Muhteşem Yüzyıl dizinde Kanuni sultan süleymanın eşlerinden biri olan Hürrem sultanı canladıran Meryem üzerli Marie Claire’e çok farklı kareler verdi. Bizlerde sizlere bu güzel karelerle birlikte ropörtajını sunuyoruz. Meryem üzerli Hürrem karakterini kendine dönüm noktası ve kariyerinin ilk başarısı olarak görmekte. Ayrıca Hürrem sultanın aşk anlayıda bir kişi için değil aşk için mücadele vermek gerekiyormuş.Meryem üzerli  dizide canlandırdığı karakteri içinde oldukça farklı tepkiler aldığınıda ifade etmeyi ihmal etmiyor.

 

HÜRREM BENİM İÇİN HEDİYE

*** Değişik tepkiler alıyorum. Bazı insanlar mesafeli davranıp beni sadece dışarıdan izliyor, bazılarıysa boynuma atlıyor. Bir gün bir kadın yanıma gelip Türkçe’min çok kötü olduğunu söyledi. Ondan sabırlı olmasını istedim. “Umarım birkaç sene sonra yine karşılaşırız ve o zaman sular seller gibi Türkçe konuştuğumu görürsünüz” dedim.

*** Hürrem rolünü almam bence bir kader. Hayatım boyunca bir çok seçmeye girdim, genelde son ikiye kaldım ama diğer oyuncuyu seçtikleri oldu. Hayatımdaki birçok şeyin yüzde 99’u olmamıştır. Benim için çok önemli ve güzel bir hediyedir Hürrem’i oynamak.

*** Aşkla ilgili felsefem sadece belli bir kişi için savaş vermek değil, aşkın kendisi için savaş vermektir. Çünkü aşk benim için özgürlüktür. Eğer bir insan benim yanımdaysa, o da özgür bir insan olduğu için yanımdadır. Yanımda olmak istemiyorsa, kendince sebepleri vardır ki gider.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Eklenen Videolar

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim