Sevgililer günü için özel giyinmek hanımlara özel siyah abiye modellerini sunacağız. Uzun, kısa ve tulum olarak
Pastahanelerde yapılan pastaların kıvamında pasta yapmak ve ikram etmek herkesin hayal ettiği bir şeydir. Şimdi sizler
2018 yılına sayılı günler kala önce kış sonra da mevsimlik kıyafetlerin defileleri yapılmaktadır.Giyim firmalarının
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 2.984 kere okunmuştur

Pole Dansı olarak hep borularla erotik gösterilerde ki dans olarak bildik. Ne var ki artık pole dansı zayıflamak için kadınların en güzel yardımcılarında biri. Vücudun bütün organlarını çalıştıran ve hareketli dans figürleri ile birlikte yardımcı olarak geliyor.Ple Dancenin diğer özellikleri ise sadece zayıflatmakla kalmıyor kadınlara bir çok alanda da esneklik kazandırıyor. Örnek olarak canlarım yürüyüşünüz düzelmesi, esnek olmanı ve dik durmanız gibi bir çok noktada sizlere katkı sağlamaktadır. Boru dansının bıraktığı o eski düşüncelerden kurtulup artık spora dönüşen bu dansı öğrenmenin zamanı geldide geçiyor. Kilo vermek hem eğlenceli hemde keyifli olacak.Kadininevi.com kadın sitesi kadınların zayıflamada ki en yakın dostu.

Eskiden striptiz kulüplerinde yapılan erotik şov olarak görülen ‘pole dance’ yani boru dansı, hızla bayanların tercih ettiği bir spora dönüşüyor. Kilo vermekten çok esneklik sağlayan ve duruş/ yürüyüşü düzeltmeye yardımcı olan bu dans, kadınların özgüvenlerine de hatırı sayılır katkıda bulunuyor. Peki sizce haksızlar mı?

Bildiğiniz dansları şöyle bir aklınızdan geçirin… Tango, Salsa ya da Hip Hop. Hepsi de biraz ders ile öğrenilebilecek danslar. Bunların dışında, belki yalnızca sevdiğinizle paylaşabileceğiniz fakat içinizdeki kadını ve şehvet duygusunu ortaya çıkartacak yalnızca “siz”e özel bir dans daha var: Pole Dancing! Bale, Yoga ve Pilates’in gerektirdiği esneklik ve zerafet ile içinizdeki yeteneklerin buluşma noktası sayılabilecek Pole Dancing’i profesyonel eğitmenlerden öğrenin!

Eğlenceli bir dans öğrenirken tırmanma, tek ayak üzerinde dönme, ters dönme hareketleriyle aynı zamanda kalori yakacağınız ve esnekliğinizi geliştireceğiniz bu fırsatı kaçırmayın!

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Eklenen Videolar

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim