Sevgililer günü için özel giyinmek hanımlara özel siyah abiye modellerini sunacağız. Uzun, kısa ve tulum olarak
Pastahanelerde yapılan pastaların kıvamında pasta yapmak ve ikram etmek herkesin hayal ettiği bir şeydir. Şimdi sizler
2018 yılına sayılı günler kala önce kış sonra da mevsimlik kıyafetlerin defileleri yapılmaktadır.Giyim firmalarının
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 3.138 kere okunmuştur

Romantik olmak için çok çalışmak ve çok düşünmmek gerekiyordu. Kimi zaman mum ışıkları altında ve loş ışıkla birlikte bir akşam yemeği, yada keman eşliğinde bir akşam yemeği veya karanlığın çökmesiyle birlikte gökyüzünde yıldızları seyret gibi romnatik sayılan herşeyin değişme zamanı geldi. Şimdi ki insanlar için romantik olmak yada duygusal bir an yaşamaktan aladıkları kalabalık ortamlarda sohbet etmek, tartışarak yemek yemek iyi anlamda tartışma :), Ayrıca Elbise yerine pantolon tercihleri bile romantik bir ortam oluşturmaya yetiyor artık. işin özünde ise eskisi gibi süslü püslü görünmek, abartı makyajla karşılamak devirleri kapandı en doğal makyajla karşılanıyor artık en duygusal ve romantik anlar. kadininevi.com kadin sitesi bakın madde madde romantik olmayı nasıl değiştirmiş.

1.  Mum ışığını unutun
Mum ışında baş başa yemek yemek, pencereden aya bakıp kayan bir yıldız eşliğinde dilek tutmak… Bunların romantik bir gece için çok yıpranmış detaylar olduğunu düşünmüyor musunuz? Yeni romantikler, kalabalık arkadaş grubuyla herhangi bir yerde, çok eğlenerek, keyifli konuları tartışarak yemeyi tercih ediyor.

2. ‘Yeşil’ yaşamak
Yıllar önce bunun için “ne kadar sıkıcı” diye biliyorduk. Bilinçsiz olmak böyle bir şey herhalde. Nihayet olup bitenlere uyandık, “yeşil” yaşamanın, yani doğayı yok etmek ve bize sunduklarını sürekli tüketmek yerine, onu korumanın ve onun kıymetini bilmenin ne kadar önemli olduğunu anladık. Üstelik bunun sadece akıllıca değil, gayet romantik bir tavır olabileceğini de keşfettik.

3.  Makyaj yapmak
Sadelik, doğallık… Tabii ki evet. Ancak bu konuda bir yenilik söz konusu: Makyaj yapmak, yapmamaktan daha çekici bir şıklık olarak gündemimize girdi. Boya kutusuna düşmek değil, yüzdeki en güzel detayları vurgulayan, belirgin, korkusuz makyaj, yılın seksi U dönüşünü yaptı. Hemen bir ruj sürün!

4. Pembemsi yerine nötr
Bunu trend haberlerimizden de gözlemlemiş olmalısınız. Nötr trendler hem daha seksi hem de daha romantik. Seksi ve romantiği bu haberde bir arada kullanmamız boşuna değil. Seksi ve romantik, 2010’da ayrı ayrı var oldukları gibi, aynı noktada da buluşabilirler. Yeni nötr kıyafet ve aksesuarlar eski seçeneklerin yerine geçip çekiciliğimizi tanımlıyor.

5. Elbise yerine pantolon
Elbisenin bir günahı yok ama kaç sezondur sadece ona seksi diye diye kendisini biraz yıpratmış ya da bu kategoride onu yalnız bırakmış olabiliriz. Hemen itiraf ediyoruz. Artık pantolon (jean değil, pantolon!) da romantik. Romantik görünmek istediğinizde bunu da hesaba katmayı unutmayın. Şortsa zaten bunun seksi bir versiyonu sayılır.

6.  İstanbul
Romantik şehir deyince akla ilk Paris gelirdi. 2010’da yeni sıfat ve unvanlara doymayan, Avrupa Kültür Başkenti seçilen İstanbul’un ‘yeni romantik’ olduğunu iddia ediyoruz. Hangi noktası mı en çekici? Onlarcasını, yüzlercesini saymak mümkün… En şımarık halleri bile onu tanıyan, ona gelen herkeste hayranlık uyandıran İstanbul, romantik değil (ya da hatta seksi değil) diyen varsa ya şimdi konuşsun ya da sonsuza dek sessiz kalsın lütfen.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Eklenen Videolar

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim