Saç modelleri mevsimlik olarak değişkenlik gösterdiğinden bir çok alternatif saç modeli ile buluşmak mümkündür.
Ev hanımlarının sıklıkla şikayet ettikleri yemek kokuları her zaman dert olmuştur. yemek pişirmeden önce önlem
Normal çay tüketen bireylerde özellikle ağız ve diş sorunları sıklıkla şikayetli olarak sürmektedir. Bu nedenle
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 2.308 kere okunmuştur

Yeni dizi çekimleri için kamera karşısına geçecek olan Şebnem fazla kilolarından dolayı dizide ki karakterini kaybedebilir korkusuyla tam 40 günde 7 kilo vererek rolü kaptı.Şebnem Bozokluyu Canım Ailem dizisinde ki Meliha karakteri ile tanıdık. İşte şebnemin yeni dizisi ve karakteri hakkındaki demeci ve nasıl kilo verdiği hakkında yorumları.Normal olacak kadar anormal değilim Kayınvalidenizi Ayşenil Şamlıoğlu canlandıracak, değil mi? – Evet. Ayşenil Hanım, hayranı olduğum bir oyuncu. Hayatım onu beğenerek geçti. Onunla birlikte oynamanın hayali bile beni çok mutlu ediyordu… Bu dizide inanılmaz derecede sorunlu bir ilişkiye sahip iki kadını oynuyoruz. Sahneler bittiği anda ise çok iyi arkadaşız. Kendisi de büyük bir çılgın. Onu tanımış olmak beni çok mutlu etti.Ayşenil Hanım size “pamuk prenses” diyormuş sette, siz ona nasıl hitap ediyorsunuz?

- Şu anda bir hitap geliştirmedim, ki huyumdur aslında hemen geliştiririm. Bir ay sonra tekrar röportaj yaparsak, o zaman kesin bir şey bulmuş olurum. Ama şu anda onun şahaneliğine bakıp şaşırmakla meşgulüm.

Ayşenil Hanım için çılgın dediniz, acaba arkadaşlarınız sizi nasıl tarif ediyordur?

- Bir laf vardır, çok severim; “Normal olacak kadar anormal değilim”. Hayat o kadar sıkıcı ki, sıkıcı insan olmanın hiçbir manası yok. Ne kadar gülersem, eğlenirsem o kadar iyiyim. Tatlı tatlı hayatımız devam etsin.

İlker Aksum’la “Canım Ailem”den sonra ikinci kez birlikte çalışıyorsunuz. Nasıl bir rol arkadaşı İlker Bey?

- İlker benim çok tatlı bulduğum biri. Memlekette sağlam bulduğum üç-beş oyuncudan biridir. Çok iyi bir oyuncu. “Canım Ailem”de de birlikte sahnelerimiz olmuştu ama orada bambaşka iki tipi oynuyorduk. Bu dizide ise önce sevgili oluyoruz, sonra da karı-koca.
ÇOK GÜZEL EV DAĞITIRIM

Dizinin tanıtım filminde bir evin içini görüyoruz; dağ gibi çamaşırlar, kazanla pişen yemekler… Neler oluyor o evde, anlatır mısınız biraz?

- Bu bizim sürprizimiz. Seyirci, birinci bölümle birlikte o evde nasıl bir güruhun yaşadığını görecek. Şimdilik sadece Filiz’i kolay bir hayatın beklemediğini söyleyebilirim.

Sizin ev işleriyle aranız nasıl?

- Değişiyor. Çok güzel ev dağıtırım ama çok da güzel toplarım. “Aman her şey nizami olacak evin içinde” gibi bir düşüncem yoktur ama evimdeki her şey temizdir. İyi de yemek yaparım, dünya mutfaklarına merakım vardır.

Bu arada evlilik nasıl gidiyor?

- Güzel. Yolunda her şey. Tatlı tatlı devam ediyor.
40 GÜNDE 7 KİLO VERDİM

Çok kilo vermişsiniz. “Bizim Yenge” dizisi için rejim mi yaptınız?

- Yaklaşık 40 günde yedi kilo verdim. “Canım Ailem”de oynarken kiloma dikkat etmiyordum, çünkü orada oynadığım karakter için çok işe yarıyordu balık etli olma hali. Fit bir görüntü Meliha’ya yakışmazdı. Şimdi başka bir kızı oynayacağım için kilo verdim. Hayatımın her döneminde balık etli oldum. Severdim de balık etli olmayı, bir sıkıntım yoktu. Ama bu iş için zayıflamam gerekiyordu, zayıfladım. İki-üç kilo daha vereceğim.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

kuru dolma tarifi sizlere bu hafta sunacağımız en güzel yemek tarifi olacak. Çünkü yemek
kuru dolma tarifi sizlere bu hafta sunacağımız en güzel yemek tarifi olacak. Çünkü yemek

Son Eklenen Videolar

kuru dolma tarifi sizlere bu hafta sunacağımız en güzel yemek tarifi olacak. Çünkü yemek
kuru dolma tarifi sizlere bu hafta sunacağımız en güzel yemek tarifi olacak. Çünkü yemek

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim