Sevgililer günü için özel giyinmek hanımlara özel siyah abiye modellerini sunacağız. Uzun, kısa ve tulum olarak
Pastahanelerde yapılan pastaların kıvamında pasta yapmak ve ikram etmek herkesin hayal ettiği bir şeydir. Şimdi sizler
2018 yılına sayılı günler kala önce kış sonra da mevsimlik kıyafetlerin defileleri yapılmaktadır.Giyim firmalarının
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 2.057 kere okunmuştur

Son dönemlerde göğüs büyütme amaçlı olarak yapılan meme büyütme operasyonlarında en çok kullanılan meteryal kesinlikle silikondur. Silikonların zamanla vücuda rahatsızlık verdiği ve şeklinin bozulduğu yönündeki uyarıları ise Fransanın en yetkili ağzından alıyoruz. Kadınınevi.com silikon taktıran hanımların özellikle silikonlarını kontrol ettirmeleri ve gerekli görüldüğü halde çıkartmaları önerilmektedir. Canların sağlık bizler için en büyük nimetlerden biridir. Sağlığımızı korumak için bazı hususları doğru görmek ve karar vermek gerekiyor. Meme büyüktme operasyonlarında kullanılan slikonların geçici bir güzellik katması söz konusudur. Önemli olan kendinizle barışık yaşamayı biliyor olmanızdır. Bu nedenle küçük göğüslere sahip olmanız sizi çirkin yapmaz.

 

Fransız sağlık makamları şimdiye kadar, bu silikonlardan taktıran kadınların, “bunları yerleştiren cerrah veya doktorlara” muayene olmaları ve protezin durumunun anlaşılması için gerekli, “uygun klinik ve radyolojik testlerin” yapılmasını tavsiye ediyorlardı.Fransa Ulusal Kanser Enstitüsü tarafından dün akşam hükümete verilen bilimsel görüşte de bu marka göğüs protezi bulunan kadınlarda, başka marka protez taşıyan kadınlarla mukayese edildiğinde, daha fazla bir kanser riski bulunmadığının altı çizildi.Fransa’da şimdiye kadar, Fransız şirketi Poly Implant Prothèse (PIP) marka protez taşıyan yaklaşık 30 bin kadından sadece 8’inde kanser vakası teşhis edilmiş, bunların hiçbirinde bu silikonların kansere yol açtığına dair bir bağlantı bulunamamıştı.Göğüs implantlarında sanayi tipi silikon jel kullandığı saptandıktan sonra 2010 yılında kapatılan şirketin bu tarihe kadar tüm dünyada, 300 bin sahte implantı farklı ülkelere gönderdiği ortaya çıkmıştı.1991 yılında Fransa’nın güneyinde kurulan PIP, kapatılmadan önce dünyanın üçüncü en büyük göğüs implantı üreticisiydi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Eklenen Videolar

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim