pratik ve kolay tarifi ile sizlere çok özel bir pasta tarifi sunuyoruz. Bisküvili rulo pasta tarifi sizlerin en kolay
Kapalı giyinen hanımlar için D&G imzasıyla ve kalitesiyle 2017 ilkbahar yaz tesettür giyim modası. İslami kadın
Nişan kıyafetlerinde tercih olarak sizlere yepyeni bir trendi sunacağız. Nişan elbise seçimleri kadar kombin yapma
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 3.669 kere okunmuştur

Terazi burcunun seks özellikleri yap bitir mantığının çok çok fazla dışında tahrik olma, zevk alma ve doya doya yaşamayı bilen bir burç. Terazi burcu özelliğini taşıyan erkeklerin istekleri arasında ortamın çok büyük bir önemi var. yatak odasının dizaynı, oluşturulan havanın veya atmosferin etkileyici ve gıçıklayıcı olması gerekiyor. Hoşlandığı noktaların başında giyimde çok önemli bir etken olarak kendini gösteriyor.Terazi burcu kadını ise erkeği kadar titiz davranıyor ve kesinlikle kabalıktan hiç hoşlanmıyor. Ona yaklaşmak isteyen partnerinin bilmesi gereken ilk kuralı sırt ve boyun bölgesi onun en hassas olduğu ve en çok zevk aldığı bölgeleridir. bu nedenle sesk hayatına başlamadan önce oyunlar ve uzun soluklu öpücüklere dayanamıyor. Kadininevi.com kadın sitesi burçların özelliklerinde bu hafta terazi burcunun özelliklerini yazıyor.

Burcun Erkeği:

Bu burç erkeği için ortam çok önemli. Sözgelimi iyi hazırlanmış bir sofra, mum ışığı, şık giyim, kadının anlayışlı ve uyumlu olması erkeği oldukça etkiliyor. Burcun erkeği hakim partner rolünde kadınları beğeniyor. Yani yatakta kadın idareyi eline almayı bilmeli. Jartiyer, ipek gecelikler, erotik iç çamaşırları baştan çıkmasını sağlıyor.

Burcun Kadını:

İltifattan hoşlanıyor. İnce zevkleri var. Öyle olur olmaz her yerde seks yapmakta yana değil.  Kabalıktan hiç hoşlanmıyor. Beline sarılması, erkeğin sırt ve boyun bölgesini uyarması, uzun uzun öpüşmesi, ön oyunları romantik sözlerle tamamlaması kadını kendinden geçiriyor. Bir de pahalı hediyelere oldukça düşkün.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi
Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi

Son Eklenen Videolar

Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi
Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim