pratik ve kolay tarifi ile sizlere çok özel bir pasta tarifi sunuyoruz. Bisküvili rulo pasta tarifi sizlerin en kolay
Kapalı giyinen hanımlar için D&G imzasıyla ve kalitesiyle 2017 ilkbahar yaz tesettür giyim modası. İslami kadın
Nişan kıyafetlerinde tercih olarak sizlere yepyeni bir trendi sunacağız. Nişan elbise seçimleri kadar kombin yapma
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 4.562 kere okunmuştur

Türk kadını kavramını kullanmamızın nedeni bir gerçeğin vurgusunu yaparak oalyın özüne inerek gerçekleri gösterebilmektir. Türk kadınınlarının en büyük şikayetlerinden biri aldatılıyor olmalardır. Aldatma gerekleri arasında erkeklerin ilk kozu evli, birlikte yada sevilisinin yetersiz gelmesinden kaynaklı olamsıdır. Tabi bu durum bütün türkiye sınırlarında yaşayan kadınlar için geçerlidir. Seks konusunda malesef büyük yanlışlıklarla birlikte birde utangaçlık söz konusudur. Düşünsenize sevgiğiniz erkeği bir kadının elinde tutmasının en etkili yollarından biri kesinlikle yatak odasıdır. Yatakta iyi olmanız gerekli olduğundan erkek üzerinde çok etkili bir iz bırakmak zorunda olduğunuzdan seks konusunda kesinlikle utangaç veya çekingen olmamalısınız. Ayrıca seks konusunda oldukça rahat olmalısınız. Erkek sizden çok şeyler bekliyor, kendi vücudunuzu iyi tanımalı ve erkeği etkilemek için çok iyi kullanabilmelsiniz. Birde sizlere ayrı bir bakış açısıyla yaklaşalım isterseniz.

Türk kadını eskiden seksten korkuyordu, şimdi daha atak ve meraklı. Kitabımda ‘kama sutra, tantra ve seks ritüelleri’ bölümlerini koydum. Bu bölümler çok ilgi gördü ve kitabı çok satanlar listesine taşıdı. Cinsel hayat, tabu ve korkuların bittiği, her şeyin çok açık yaşandığı sınırsız bir alan olmalı. Kamasutra cinselliğiniz içinde kendinizi keşfetmenizi sağlar. Utanç kavramını ortadan kaldırıp seks ve zevklerin doğallığının altını çizer. Kamasutra sadece pozisyonlardan ibaret değildir, dans, müzik, makyaj, parfümler gibi kadınsı detayları da içerir.

İlk tanıştığımızda hemen o geceyi birlikte geçirmek iyi bir şey mi yoksa bir süre beklemeli miyiz?

Bir kere ilk 3 ay birlikte olmak yanlış. En erken 1,5 ay sonunda birlikte olmak doğru. Erkeğin hayal gücünü zorlamalısınız. Eğer en başta birlikte olduysanız, sonra geri çekilmeniz bir işe yaramaz. O zaman bu alanda yani sekste hep daha iyi olmaya çalışarak onu kendinize bağlamanız gerekecektir. Yoksa arkasından sürükleyecek bir şeyiniz olmaz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi
Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi

Son Eklenen Videolar

Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi
Muhallebiye olan hayraklıklar bir çok farklı lezzete muhallebi tadı sunmaktadır. Şimdi

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim