Sevgililer günü için özel giyinmek hanımlara özel siyah abiye modellerini sunacağız. Uzun, kısa ve tulum olarak
Pastahanelerde yapılan pastaların kıvamında pasta yapmak ve ikram etmek herkesin hayal ettiği bir şeydir. Şimdi sizler
2018 yılına sayılı günler kala önce kış sonra da mevsimlik kıyafetlerin defileleri yapılmaktadır.Giyim firmalarının
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 1.556 kere okunmuştur

Özellikle yaz mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte kadınların büyük bir sıklıkla bronzlaşma isteği başlar. Tabi bronzlaşmak sadece ten renginin biraz daha koyulaşmasından başka hiç bir anlam ifade etmezken, sağlık açısından da bakıldığında hayati çok büyük riskler taşıdığını doktorlar ve uzmanlar bangır bangır bağırıyorken, kadınların halen bronzlaşma isteklerini anlamıyoruz. Bu nedenle cilt kanseri riski taşıdığını bir kez daha hatırlatarak konumuza geri dönelim. Yaşlanmaya başlamış ciltlerde artık güneş ışınlarının etkiside azalmaktadır. Çünkü ciltin tazeliği ışınları daha fazla çekerken, yaşlanan ciltte gözeneklerin kapanmasıyla birlikte güneş ışınlarında gelecek olan kötü hastalıkları geç alması anlamına gelmektedir.kadininevi.com bakın yaşlı ve genç vücudun bronzlaşmasını nasıl açıklıyor.

Açık ten ve mavi göz, cilt kanseri riskini artırıyor. 1 haftalık güneş tatili kanser riskini 5 kat fazlalaştırıyor. Havuzlar, salmonelladan e.coliye kadar birçok hastalığa davetiye çıkarıyor. Fazla klor alerji, parmak arası terliklerse ayakta ağrı nedeni. İşte yaz mevsiminin sağlık için sakıncalı yönleri…Güneşin UV ışınlarının, uzun dönemde erken yaşlanma ve deri kanseri gibi ciddi sorunlara neden olduğu biliniyor. Güneş ışınlarına uzun süreli ya da yineleyici şekilde maruz kalma sonucunda; ciltte kuruluk, solukluk, sarımsı renk değişimi, ince ve derin kırışıklıklar, kahverengi lekeler, ince damar genişlemeleri gibi ışığa bağlı erken yaşlanma belirtileri görülüyor.Amerikan Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Dr. Erkan Koyuncu, bunun sonucunda deri kanseri oluştuğuna dikkat çekiyor. Dr. Koyuncu, ‘aktinik keratoz’ gibi bir dizi kanser öncülünde döküntüde artış, yara iyileşmesi ve bağışıklık sisteminde zayıflamayla karşılaşıldığını belirtiyor.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Eklenen Videolar

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim