Sevgililer günü için özel giyinmek hanımlara özel siyah abiye modellerini sunacağız. Uzun, kısa ve tulum olarak
Pastahanelerde yapılan pastaların kıvamında pasta yapmak ve ikram etmek herkesin hayal ettiği bir şeydir. Şimdi sizler
2018 yılına sayılı günler kala önce kış sonra da mevsimlik kıyafetlerin defileleri yapılmaktadır.Giyim firmalarının
Sadece Kadın Sadece Kadın Sadece Kadın
Bu yazı toplam 1.366 kere okunmuştur

Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte düğünlerinde yapıldığı en doğru zamanlardan biridir. Tabi birde yaz düğünlerinde, nasıl bir düğün istediğimiz çok önemli bir etkendir. Yaz aylarında havaların ısınması ve ısınmanın aşırıya ulaşması ile birlikte çok sıkıntılar meydana gelebilir. Bu nedenle düğün öncesinde bu tarz etkenleri görmeli minimuma indirmek için çalışmalar yapmak zorundasınız. Aksi durumda düğünün feci bir şekilde işkenceye dönüşmesini engelleyemezsiniz. Bu mutlu gününüzde düğününüzünde güzel geçmesini istiyorsanız bizim önerilerimizi okuyarak kendinize özgü bir çözüm bulabilirsiniz. kadınınevi.com kadın sitesi olarak yaz düğünlerinde sıcaklar, nem, ortamın darlığı gibi durumların ne kadar sorun oluşturacağını bildiğimizden sizler için bir araştırma yaptık ve bakın ne kadar güzel çözüm önerileri ortaya çıktı. 10 madde halinde sizlere sunacağımız bu başlıkları not almayı unutmayın. Tabi yanlış gelen noktalarda yorumlarınızla bizlere yardımcı olun lütfen

1- Yazın doğanın yeşermesiyle beraber sinekler ve küçük haşereler deortaya çıkmaya başlar. Özellikle kısa bir gelinlik modeli tercih ediyorsanızhaşereler biraz can sıkıcı olabilir. Bu yüzden mutlaka yanınıza sinek kovarürünlerden alın ve hem bacaklarınıza hem de kollarınıza bolca uygulayın.

2- Gelin adayıysanız mutlaka yanınıza bir babet alın. Hem daha rahatdans edebilmek hem de sıcakta rahatça dolaşabilmek için hayat kurtarıcı birönlem olacaktır.

3- Damat adayıysanız, mutlaka yedek bir gömlek bulundurun. Misafirlerleöpüşüp bol bol dans ettikten sonra değiştirme ihtiyacı duyacaksınız.

4- Düğünden 3 gün önce yakın arkadaşlarından birini mekanınhavalandırması ve yemeklerin kontrolü için görevlendirin. Böylece düğüngüneşin tam tepede olduğu saatlerde ve açık havada gerçekleşecekse tenteleryardımıyla gölgelik alanlar oluşturulabilir.

5- Yaşlı davetlilerinizi mutlaka gölge bir masaya oturtun ve masalarınayelpaze koyun. Garsonlardan da bol bol su servisi yapmalarını ricaedebilirsiniz.

6- Yanınızda mutlaka bir acil durum çantası olsun. Gerekli ilaçlardanyedek çoraba, iğne iplikten makyaj malzemesine ihtiyacınız olabilecek herşey bu çantada bulunsun.

7- Düğününüz yemekli olacaksa yaza uygun hafif menüleri tercih edin.Alkollü içecekleri limitli tutup, su ve meşrubat servisine ağırlık verin.

8- Damat adayları o gün mutlaka yüzleri için su bazlı bir ürünkullansınlar. Hem yeni traş olmuş bir cilt, hem sıcak hava, hem de tümdavetlilerle öpüşme ciltlerinde yanmaya sebep olabilir. Bu durumda su bazlıbir ürün ciltlerini oldukça ferahlatacaktır.

9- Gelin adayıysanız ve düğün akşamüzerine uzayacaksa hafif bir şalalın. Böylece terledikten sonra çıkan akşamüstü serinliği üşütmenize sebepolmaz.

10- Kır düğünü yapıyorsanız ve gelinliğinizin altına topuklu birayakkabı tercih ettiyseniz daha rahat dolaşabilmek için topuk koruyucuürünlerden kullanabilirsiniz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Ziyaretçi Yorumları

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Editör Alanı

Ne Pişirsem Diye Düşünmeyin

Günlük Burçlar

İlginizi Çekebilecek Konular

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Eklenen Videolar

Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere
Kısır bir çok kimsenin sevdiği meze türü güzel bir mutfak keyfidir. Şimdide sizlere

Son Yapılan YorumlarTüm Hakları Saklıdır - 2011 - KadininEvi.com - Türkiyenin Kadın Portalı - İletişim Bilgileri : İletişim