43

2012 kadın parfümler – Çekici Kadın parfümleri 2012

Canlarım yeni yılın ilk ayları ile birlikte kadınların vazgeçilmezi olan Kokulara geldik. Seçtiğimiz bu güzel parfümlerin hepsi 2012 yılına özel olarak üretilecek parfüm serileridir. Kışkırtıcı ve çekici kokuların en iyi isimlerini bir araya sadece sizler için topladık. Kadınınevi.com kadın sitesi parfüm konusunda da sizlere önerilerini sunmaya devam ediyor.İşte sizler için seçtiğimiz parfümlerin isimleri ve markaları: Roberto Cavalli, L’Eau de Chloe, Victoria’s Secret Bombshell Simply Gorgeous, Versace Yellow Diamond, Narciso Rodriguez Délicate, Guess Seductive Sunkissed, Aşağıda resimlerinide veriyoruz.

 

1. Parfüm Roberto Cavalli

2. Parfüm L’Eau de Chloe

Açıklaması : Orijinal Chloé parfüm şişesi içinde, tüm bahar kokularını harmanlayan L’eau de Chloé, 7 Mart 2012’den itibaren vitrinlerde olacak.

3. Parfüm Victoria’s Secret Bombshell Simply Gorgeous

Açıklaması: Simply Gorgeous’ın üst notalarında kırmızı elma, lotus yaprağı, bergamot, orta notlarında, beyaz incir, frezya, meşe yosunu ve paçuli bulunuyor.

4. Parfüm Versace Yellow Diamond

Açıklaması : Versace’nin yeni parfümü Yellow Diamond, meyvemsi ve çiçeksi bir koku. Parfümün temel notalarında misk, amber, ve değerli “Guaiac” ağacı var. Koku, bergamut, armut sorbe ve portakal çiçeği esansı, narenciye ile başlıyor. Parfümde nilüfer, portakal çiçeği, mimoza ve frezya özleri var. Yellow Diamond’ın vücut losyonu ve deodorantı da bulunuyor.

5. Parfüm Narciso Rodriguez Délicate

6. Parfüm Guess Seductive Sunkissed

BENZER YAZILAR

1 Yorum

    çoq tatlıyım çoq ^^

    Avrupa Kadın Lobisi EWL en son yayını Women’s Watch 2012-2013’ü paylaştı.

    25 Kasım 2013 Cevapla

Bir cevap yazın