78

2012 Koç Burcu şubat ayı yorumu – Nuray sayarı

Koç burcu 2012 yılının 2. ayında hemde sevgililer günü yaklaşırken bakalım aşk ve ilişkileri nasıl gidecek. İşte sizlere hem en ünlü astrologlardan hemde bütün gazetelerden koç burcunun şubat ayı yorumu. Koç burcu şubat ayında Şansızlık ve talihsizlik yaşama oranının çok yüksek. bu nedenle şubat ayında koç burcu kadını ve koç burcu erkeği kendine dikkat etmeli.Özellikle hem koç burcu kadını hemde erkeği için aşk ve ilişkide de oldukça vahim ve sıkıntılı günler bekliyor. Kıskançlık duygularının hakim olduğu şubat ayında tekrar tekrar uyaralım.İş Yaşamı (2 Şubat 2012): Olumsuz yaklaşımlarının bilinçli olduğuna inandığınız biriyle problemlisiniz. Sürdürdüğünüz bu çekişmenin, bugünlerdeki iş yoğunluğu içersinde iki tarafa da zarar verme olasılığı söz konusu.Bazı ayrıntıları atlayabiliyorsunuz. Sezgilerinize duyduğunuz haklı güveni fazla payelendirebiliyorsunuz. Değişik ortamlarda bulunma arzunuz, yakında sürpriz fırsatlar yakalayabilir. Bu sıralar keyfinizi azaltacak, ama birkaç gün için katlanmak zorunda olduğunuz biri var. İyi zaman geçirmeniz, onunla tahammüllü ilişkiler kurabilmenize bağlı gibi görünüyor.

Aşk Yaşamı (2 Şubat 2012)
Kendinizi yeni insanlar arasında denetleme ihtiyacınızın altında, partnerinizin kıskançlık duyguları var. Mutlu bir beraberlik içinde olmanıza karşılık, tartışmalı günlerin sayısı gittikçe artabilir.

Milliyet Gazetesi (2 Şubat 2012)
Günlük hayatınız hareketleniyor. Pek çok yeni gelişme ile zihinsel konulara odaklı çalışmalar yapabilirsiniz. Ancak eski düşünce kalıplarından sıyrılmak, fikirlerinizde daha geniş bir perspektif oluşturmak gerekecek. Kısa yolculukların getirdiği uğraşlar yanında, eğitimle ilgili planlarınız değişikliğe uğrayabilir. Olumlu ve akıcı etkilerle yeni destekler alınabilir.

Para Durumu (2 Şubat 2012)
Uzaktaki bir dostunuzun maddi zorluklarına duyduğunuz ilgi, bugünlerde sizi birtakım harcamalara sokabilir. Çalışma şartlarınız oldukça yıpratıcı. Bu da, paranızın değerini bilmenizi sağlıyor.

Dikkat (2 Şubat 2012)
Çevrenizden birinin alışkın olduğunuz hesapçı yaklaşımları, bugünlerde had safhalara varabilir.

Vatan Gazetesi (2 Şubat 2012)
Özel hayatınızda yaşadığınız ilişkide hata yapmamaya dikkat etmeli, tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde beraberliğiniz istenmeyecek durumlara gelebilir. İşinizi etkileyebilecek konumda olan birisi, size önemli bir meselede her şeyi açıkça söylemeyebilir.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın