-4.3 C
New York kenti
Cuma, Şubat 21, 2020
Ana Sayfa Burçlar Koç 2012 Koç burcunun aşk hayatı

2012 Koç burcunun aşk hayatı

Koç burcu 2012 yılı ile birlikte Aşk hayatında ne gibi yenilikler getirecek ve koç burcunda olanların aşk hayatları nasıl olacak işte kadininevi.com sizler için bunu araştırdı.Biriyle birlikte olma arzusunu yakalayacak ve bu bağlamda birine ihtiyaç duyacaksınız, Arayış içerisinde doğru karakteri bulma gayreti sizlerin aşk hayatında oldukça önemli bir rol üstlenecektir. İhtiyacınız gereği acele edip aşk hayatınızı karanlık bir odaya hapsetmeyin oldukça sabırlı davranmanız doğru tercihin sizi bulmasını sağlayacaktır.

Ocak ayına başlarken duygularınızı ve aşk hayatınızı ilgilendiren konularda şans sizden yana olacak. Bu dönemde hareketlenen sosyal hayatınız sayesinde yeni çevrelere girebilir sempatik ve sıcak tavırlarınızla başkaları tarafından aranan biri haline gelebilirsiniz.

Bulunduğunuz ortamlarda yeni ilişkiler kurmanız veya devam eden bir ilişkiniz varsa ilişkinizi daha sıcak aşamalara taşımanız mümkün. Bu dönemi iyi değerlendirin çünkü ayın ikinci yarısında sebebini pek anlamadığınız nedenlerden ötürü kendiniz yalnız ve karamsar hissedebilirsiniz.

http://foto.ekolay.net/images/galeri2/galeri_30213/1_16112011154939_30213.jpg

Gereksiz endişeler ve kuruntular yüzünden karamsarlığınız daha da artabilir. Bu arada gizli düşmanlıklar ve gizlenmesi gereken ilişkiler gündeme gelebilir veya duygularınızı herkesten gizleme ihtiyacı duyabilirsiniz.

Bu günlerde olayları ne kadar kontrol etmeye çalışsanız da bunu başarmanız güç olabilir. Bu karamsar dönem 9 Şubat’tan itibaren değişiyor. Daha sıcak, sevgi dolu ve kibar bir kimliğe bürünebilir, olumlu tavırlarınızla herkesin dikkatini çekebilirsiniz. Bu da yeni ilişkiler kurmanız açısından şansınızı oldukça arttırıyor.

Sevdiğinizle yaşadığınız sorunları düzeltmek için de oldukça uygun bir dönemde olacaksınız. Mart ayında tutkularınız ve sahip olma arzularınız artarken, Nisan ayının ikinci haftasına doğru şimdiye kadar pek önem vermediğiniz kişilere ilgi duymaya başlayabilir, onların da size ilgi duyması için harekete geçebilirsiniz.

http://foto.ekolay.net/images/galeri2/galeri_30213/3_16112011154939_30213.jpg

Nisan ayının ikinci yarısında, yakın çevrenizle olan ilişkileriniz önem kazanacak. Yakın arkadaşlar, okul arkadaşları, komşular veya çalışma arkadaşlarınızla duygusal yakınlaşmalar içine girebilirsiniz.

Gene bu dönemde yakın çevrenizden kişiler veya günlük hayatınızla ilgili olaylar yüzünden ilişkilerinizde sorunlar ortaya çıkabilir. Bu sorunlar çok önemli gibi görünmese de ilerleyen günlerde tekrar karşınıza çıkarak sizi rahatsız edebilir.

Mayıs ayının ikinci yarısından itibaren geri giden Venüs etkisiyle aşkı ve sevgiyi bulmak için daha fazla çaba göstereceksiniz.

Yaklaşık iki ay sürecek bu dönemde eski ilişkilerinizle ilgili sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir veya devam eden ilişkilerinizle ilgili problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu dönemde bitmiş olan bir ilişkiniz yeniden canlanabilir. Fakat geri giden Venüs etkisiyle sorunlar artacağından ilişkinizde huzuru yakalamak zorlaşabilir.

Venüs’ün geri gittiği zamanlarda yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, ilişkinin geleceği ile ilgili kararlar vermek çok başarılı sonuçlar vermeyeceği için bu konudaki girişimleri ertelemeyi tercih edebilirsiniz.

Mayıs sonları ve Haziran başlarında meydana gelen tutulmalar da ilişkileriniz ve ilişki anlayışınızla ilgili değişimlere sebep olabilir. Bu dönemlerde yeni başlangıçlar yapmamayı tercih etmek yararınıza olabilir.

27 Haziran’dan itibaren direkt hareketine dönen Venüs, ilişkilerle ilgili yaşadığınız sorunların da düzeleceğini müjdeliyor. Bu tarihten itibaren sevgiliniz ya da eşinizle birlikte tatil ve gezi programlarına katılabilir ve ilişkinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa çıkacağınız yolculuklarda duygularınızı etkileyen kişilerle tanışabilir ve yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

Evli olanlar için Temmuz ve Ağustos ayları ilişkiler konusu da biraz zorlayıcı geçebilir. Bu dönemde tartışmacı tavırlardan ve eşinize karşı eleştirici tavırlardan kaçınmanız gerekiyor.

http://foto.ekolay.net/images/galeri2/galeri_30213/2_16112011155029_30213.jpg

Ağustos’un ilk günlerinden itibaren aile içinde ilişkiniz kabul göreceği bir dönemde olacaksınız. Bu günlerde sevgilinizi ailenizi tanıştırabilir, onların onayını alabilirsiniz.

8 Eylül’den itibaren Aslan burcuna geçen Venüs, size aşk hayatınızda mutluluk veren gelişmeler vadediyor. Bu dönemde mutluluğunuza daha fazla önem verecek ve duygusal anlamda sizi mutlu edecek biriyle birlikte olmayı daha fazla arzu edeceksiniz.

Bu dönemde aradığınız kişiyi bulma şansınız yükseliyor. Yeni bir aşka kalbinizi açabilir veya devam eden ilişkinizi sizi mutlu edecek bir geleceğe doğru taşıyabilirsiniz.

Ağustos’un son günlerinden itibaren tutkularınız artıyor. Ekim ayına kadar olan dönemde cinsellik hayatınızda daha ön planda olabilir. Aynı zamanda bu dönemde daha kıskanç ve sahiplenici bir tavır içine girebilirsiniz.

Gereksiz endişe ve kuruntularla sevdiğinize ve kendinize hayatı zehir etmemelisiniz. Öte yandan Ekim ayında günlük işlerinizle daha fazla uğraşmak zorunda kalabilir ve sevdiğinizi biraz ihmal edebilirsiniz.

29 Ekim – 23 Kasım döneminde, evlilik, nişan gibi konular daha fazla gündeme gelebilir veya ilişkinizi resmileştirmek amacıyla yeni adımlar atabilirsiniz. Bu dönemde başlayan yeni ilişkilerinizi evliliğe kadar götürmeyi düşünebilir, sevdiğinize karşı son derece olumlu duygular içinde olabilirsiniz. Bu tarihlerde evliliğinizde yaşanan sorunları çözmek için de barışçı adımlar atabilirsiniz.

23 Kasım-17 Aralık arasında duygularınızı derinden etkileyen kişiler ve olaylarla karşılaşabilir, kıskançlık, endişe, kuruntu gibi sizi olumsuz ruh haline sokacak duygular içine girebilirsiniz. Öte yandan çekiciliğinizin de oldukça artacağı bu dönemde tutkulu bir cinsel yaşantınız olabilir.

17 Aralık’tan yılsonuna kadar olan dönemde tatil programları yapabilir, katıldığınız uzun yolculuklarda sevdiğinizle birlikte oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Macera arzularınızın artacağı bu günler yeni aşk maceraları yaşamak için uygun gözüküyor. Bulunduğunuz ortamlarda sizi duygusal anlamda heyecanlandıracak yabancılarla karşılaşmanız ve hoş maceralar içine girmeniz mümkün.

adminhttps://www.kadininevi.com
Webilgi.com forum sitemizile birlikte başlamış oldu internetteki projelerimiz. Yaklaşık 7 yıllık bir forum sitemizden sonra farklı projelerde de kendi imzamızı taşımak adına ERANDEVUAL.Com sitesini ( hastane randevu sorgulama )faaliyete aldık, belirli bir süre tanıtımı ve düzenlemesi ile uğraştıktan sonra yeni projemiz olan Kadınlara yönelik sadece kadınları anlatacak bir site kurmaktı. bunu da özel bir tasarımla kendimize özgü içeriklerle yapmaya başladık Saygılar

1 Yorum

  1. ALİ KOÇ Niye seçimden 1 gün önce konuştu diye eleştirenlere 2012-2013 sezonunda tüm kritik olaylar maçdan önce olmuyormuydu ? açık şekilde

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

2020 trend iş kadını giyim modelleri

Yeni yılla birlikte yepyeni bir moda akımı da kendini pazara sunuyor. Kadınlar için hem yaz hemde kış sezonu için bir çok...

Kışlık Gri ve Pembe giyim önerileri

Kış sezonu ile birlikte kadınlar için yazlık kıyafetlerin yerine kışlık ve daha sıcak tutan elbise tercihleri için yerler açılıyor. Birde sizlere...

Kış – Sonbahar kadın giyim önerileri

Sonbahar ve kış mevsimleri için kadınlara özel giyim önerilerinde sizlere çok özel farklı tarzlarda giyim önerileri sunacağız. İşte sizler için 2020...

En popüler abiye modelleri

2020 sezonu ile birlikte kadınlar ve genç hanımlar tarafından en çok tercih edilen abiye modellerini sizler için seçtik. İşte sezonun en...