2

2012 Lacoste çanta modelleri ( Sonhabar ve Kış çantaları )

Lacoste Kışlık çanta modelleri – 2012 yılına özel tasarımlı çanta modelleri ile karşınızda. Ayrıca bu yıl Lacoste firması sadece 5 farklı çanta tasarımıyla hanımların beğenisine sunulacak. İşte sizlere Locaste firmasının tasarımı olan bayan çanta modelleri. İsim isim çanta modelleri ile birlikte resimleride verilecektir.kadininevi.comu takip ettikçe modayıda yakından takip edeceksiniz.

 

Cosy

3 farklı modeli ile pembe, siyah ve beyaz renk seçeneklerini bir arada sunan bu sportif model hem kullanım rahatlığı hem de şıklık sağlamaya yeterli görünüyor.
Malmaison

Kullanım tercihinize bağlı olarak değişen 3 farklı tasarımı ile Lacoste mağazalarındaki yerini alan Malmaison modeli, kırmızı, siyah ve lacivert renklerine eşlik eden deri ayrıntılar ile de dikkat çekiyor.
New Antares

Sonbahar/Kış 2011 aylarının en geniş seçenekli çanta gruplarından olan New Antares, çanta ve cüzdan seçenekleri ile Lacoste severleri mağazalarında bekliyor.
New Classic

Markanın en çok bilinen çanta modellerinden olan New Classic modeli altı farklı çanta tasarımı ve birde cüzdan tasarımı ile sezondaki yerini alıyor.
New Heaven

Koleksiyon içerisinde yer alan cüzdan/kartlık modeli sevdikleriniz için alabileceğiniz güzel bir hediye seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Suzanne: bu model ise deri tasarımı ve koyu renk seçenekleri ile hem gündüz hem de gece kullanabileceğiniz ürünler ile sizlerin beğenisine sunuluyor.

 

 

 

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın