54

2012 yaz sezonunda ne giysem önerileri

Sizler için yaz sezonunda giyilmesi gerekenleri öneri olarak sizlere sunacağız. Sizlerinde yaz aylarında ne giysem, yada giymeniz gerekenlere bir türlü karar veremiyorsanız işte tam size göre bir makale. Öncelikle yaz aylarının sıcaklığı ve aşırıya kaçan havaları nedeniyle sizler için rahat ve bol olan tercihlerde bulunduk. Bu tercihlerimizde yorumlarınızla bizlere katkıda ve önerilerde bulunabilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz 2012 ne giysem içeriğinde pembe, kırmızı , sarı renklerinin hakim olduğu ve doğayı andıran tercihlerimiz çok hoşunuza gidecektir. lafı çok fazla uzatmadan direk olarak sizlere seçtiğimiz ürünleri tanıtmaya başlayalım. Kadininevi.com kadın sitesi sizlere sunar.

 

1. Tercihimiz Sarı- beyaz : Mini bir elbise tek parça halinde oldukça rahat ve kullanışlıdır. Sizlerin güzeliğine güzellik katacaktır. Hemen yanında Pembe, sarı ve beyaz kombinasyonunu kullandık buda bir diğer tercihimizdi.

2. Tercihimiz: biraz daha hafif ve zarif bir tercih oldu. Üzerinizde hiç bir şey yokmuş kadar hafif ve kısa, Baskılı bir tercih yapıyoruz.

3. tercihimiz: Bu seçimimizde yine tek parça kullandık ve iki farklı renk tonunu seçtik.  birincisi yeşilin ağırlığında diğeri ise mavinin esiri olmuş. İkisinde de çok şık görüneceksiniz.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın