2012 yeni Babet modelleri – Babet modası 2012

Kadınların dünyasında babetlerin çok fazla tercih edilmelerinin sebeplerinden biride oldukça hafif ve rahat olması olabilir. Babet modelleri her yıl farklı tasarımlarla karşımıza çıkmaya devam ediyor.2012 babet modelleri arasında özellikle kullanılan renk tonları oldukça hoş ve kadınlar içinde çok güzel aksesur olacaktır.Yazlık alanlarda daha çok tercih edilen babetlerin bu yıla özel ürünlerinde ve renklerinde mutlaka beğeneceğiniz bir kaç model çıkacaktır. Sizlere sunacağımız babet modelleri arasında en hoş ve dikkate almanızı istediğimiz iki model var birinci modelimiz kırmızı renk tonuna sahip olan diğeri ise pembe olanıdır. bu iki model oldukça hoş ve uyumlu renklerin kullanılmasıyla bir çok giyimle kombine edilebilir. Kadininevi.com kadın sitesi sizlere en güzel 2012 babetlerini sunuyor

Tercihlerimiz arasında ilk sırayı alan babet modeli ve rengi. Kırmızıyla kombine edilmiş siyah peri karakteri de oldukça güzel duruyor.

İkinci babet modelimize bu. Aslında sıradan bir görünüşe sahip ama bu babetin bir diğer alternatifi sportif giyinmeyi seven hanımlarında tercihi olabilir.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir