23

2012nin en iyi saç modelleri – ( Bayan saç modelleri )

Yaz ayları için sizlere özel seçtiğimiz birbirinde özel 3 saç modelini siz hanımlara sunuyoruz. Sizler için seçtiğimiz bu saç modellerinden bir tanesi ve en çok beğenilen saç modeli olarak kendini ön plana çıkardı. yandan örgülü saçlar. Bu saç modelleri yandan kalın bir tek örgü ile aşağı iniyor. Genelde uzun saçlı hanımların en fazla rağbet gösterecekleri saç modelide budur. Diğer saç modellerini anlatmadan direk olarak sizlere sunmaya başlasam daha iyi olacak. Canlarım kadininevi.com kadın sitesini takip edin daha fazla modayla yanyana olun. Diğer bir tanesi ise yüksek topuz ve en son olarak da at kuyruğu modası var.

http://www.kadinvekadin.net/resimler/galeri/output18.jpg

YANDAN ÖRGÜ
Geçen sezonki sütçü kız örgüsünden sonra bu sezon örgüler artık omuzlarınıza dökülecek. İster düz ister sepet isterseniz de balıksırtı örebileceğiniz saçlarınızı mutlaka omzunuza atın.

http://www.kadinvekadin.net/resimler/galeri/output19.jpg

YÜKSEK TOPUZ
Evde yapılmış, yüksek,burgulu ve çabasız görünümlü saç topuzları bu yıl defilelerde bile kullanıldı. Yüksek topuz hem yüzünüzü ince, uzun gösterecek hem de sıcak havalarda kendinizi rahat hissedeceksiniz.

http://www.kadinvekadin.net/resimler/galeri/output20.jpg

HACİMLİ AT KUYRUĞU
Jennifer aniston’ın kırmızı halıda dahi değişmeyen saç modellerinden at kuyruğunu bu yaz daha hacimli bir şekilde saçınıza uygulayabilirsiniz. Başınızın tepe kısmına ufak krepeler atarak hacimli görünümü elde etmek çok kolay.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın