8

2013 – 2014 Tesettür ( Kapalı ) abiye modelleri

kapali_abiye_modelleri_2013Tesettür giyimin 2013 – 2014 sezonu için hazırladığı şık ve zarif kapalı abiye modellerini kadının evi olarak siz güzel canlarıma sunuyoruz. Kapalı abiye giyim modasında bu yıla özel şıklı ve zerafet var. Özel kesim kumaşların kullanıldığı ve abiyelere de yansıtılan bu özel tasarımları birlikte incelediğimiz de göreceğiniz gibi oldukça kalite ve zengin bir yapıya sahiptirler. Abiyeler kapalı yani tesettür giyinmeyi seven hanımlar için tasarlanmış özel davetlerde sizleri ön planda tutacak şekilde düzenlenmiştir. Zengin renk kombinasyonu ile de destek verilen bu modeller arasında en güzel noktalarda biri üst kısım yani tülbent, başörtüsü gibi durumlardan çok şalların kullanılmış olmasıdır. Yani şal seçiminde modelin size sunduğunun tersine farklı renk kombinasyonları da yapabileceksiniz. Dekoltesi ve yırtmacı olmayan abiye modelleri tesettür giyim alanında oldukça büyük rağbet görmektedir. Bizlerde özellikle seçtiğimiz modellerde bunlara dikkat ettik. Birde bu abiyelerde oldukça rahat edeceksiniz. Vücut hatlarınızı kesinlikle belirgin bir şekilde sunmayacak ve sizler için bol olarak tasarlanmışlardır. Bu da rahat hareket etmenizi ve ikide bir üstünüzü başınızı kontrol etme gereğini ortadan kaldıracaktır. Şimdi hanımlar birlikte sizlere sunacağımız bu 5 abiye modelini inceleyelim ve yorumlarımızla destek verelim. Tesettür abiye modelleri

Kapalı abiye modelleri galerisi:

tesettur_abiye_modelleri_01

Siyah ve beyazın muhteşem uyumu ile hazırlanmış tesettür giyimine uygun abiye modeli. Abiye modelimiz de etek boyunu kısa bulan hanımlar ise biraz daha uzatabilirler. Bu istek dahilindedir. Bizler sadece model seçiminize yardımcı olabilmek için bu tarz modelleri paylaşıyoruz.

tesettur_abiye_modelleri_02

tesettur_abiye_modelleri_03

tesettur_abiye_modelleri_04

Turkuaz renkli kapalı abiye modelimiz de yine sizlere şıklık ve zarafet sunulmuş. Özellikle üst kısımda kullanılan yelek çok hoş ve zarif duruyor.

tesettur_abiye_modelleri_05

tesettur_abiye_modelleri_06

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın