92

2013 – 2014 Yazlık bayan sandalet modelleri

2013_sandalet_modelleriRenkli bir giyimden sonra en önemli olan aksesuarlardan biride güzel seçilmiş ve giyiminize uyum sağlayacak sandalet modellerini sizler için seçtik. Sizlerin beğenisine sunacağımız bu güzel modellerde giyiminize uygun olan renk alternatifleri bulunmaktadır. Özellikle sıcak havalarda ayaklarınızı dinlendirmek istediğiniz de ve ağır ayakkabılardan kurtulmak gibi bir niyetiniz var ise tam size göre seçilmiş bu özel sandalet modellerini takip edebilirsiniz. Kadının en güzel olduğu ve güzelliği için hergün değişik modeller sunduğumuz kadininevi’nde yine sizler için harika sandalet modelleri sunuyoruz. Topuklu olarak ta modeller geliştirilmiş ve sadece düz taban olarak sizlere model sunmuyoruz bir çok modeli bulunmaktadır. Sizler için 10 yada 12 modeli seçtik. Umarız beğenirsiniz.

Sizlere sandalet galerimiz ve seçtiklerimiz. Yorumlarınızı bizlerden esirgemeyin. Beğendiğiniz veya beğenmediğiniz modelleri bizlerle paylaşın, sizler için her zaman en iyi modelleri seçmemize yardımcı olabilirsiniz.

[nggallery id=100]

BENZER YAZILAR

1 Yorum

    2013 – 2014 Yazlık bayan sandalet modelleri | Kadın Sitesi - Kadın ve Moda, Kadın ve diyet

    […] Renkli bir giyimden sonra en önemli olan aksesuarlardan biride güzel seçilmiş ve giyiminize uyum sağlayacak sandalet modellerini sizler için seçtik. Sizlerin beğenisine sunacağımız bu güzel modellerde giyiminize uygun olan renk alternatifleri bulunmaktadır. Özellikle sıcak havalarda ayaklarınızı dinlendirmek istediğiniz de ve ağır ayakkabılardan kurtulmak gibi bir niyetiniz v2013 – 2014 Yazlık bayan sandalet modelleri: 2013 – 2014 Yazlık bayan sandalet modelleri […]

    8 Mayıs 2013 Cevapla

Bir cevap yazın