103

2013 ağustos Koç burcu yorumu

koc2013 yılı sonuna gelirken burçlarında kendine özgü gizemli dünyaları ile yaşamak ayrı bir atmosfer oluşturmaktadır. Bu aya özel olarak koç burcunda bulunan hem kadın hemde erkekler için nasıl bir ay olacak ve beklentiler neler olacak bunları sizinle paylaşacağımız makalede okuyabileceksiniz. Ağustos ayı koç burcu yorumunda aşk ve ilişki durumundan tutunda, para ve iş tecrübesine kadar bir çok konuda bilgi verilmektedir. 2013 yılı koç burcu yorumları arasında önemli olan doğru bilgileri alabilmektir. Çünkü yorumlarda çoğu zaman yanlış anlamalar da söz konusu olabilmektir. Sizlere en doğal ve en anlaşılır şekli ile yazılmıştır.

7 Ağustos tarihinde özgüven duygunuzu parlatıcı Yeniay, sizi dikkat çekici kılıyor. Neyi istediğinizi biliyorsanız şimdi onu elde etmek için öne çıkabilirsiniz.

16 Ağustos tarihinde partnerinizin yaklaşımlarından pek memnun kalırsınız. Venüs yönettiği Terazi burcunda seyrine başladığında ilişkiniz güçlenmeye başlar. Bu enerji altında çiftler birbirlerine karşı nezaketi ihmal etmezler. Beraberlik anlamında olumlu bir tarih.

24 Ağustos tarihi itibariyle seçici düşünen zihnimiz, çalışma hayatımızı ilgilendiren konularda bir hayli titizlenir. Düşünürüz. Ne durumdayız ve hayatımızdan memnun muyuz? Sıkı çalışmamız gerektiğini biliriz. Ancak bu bazen bizi yorar. Beklentilere cevap vermek, bizden istenileni yerine getirmek kimi zaman sıkar insanı. Ancak şu var ki, bu enerji gayet olumludur. Birçok işin üstesinden gelebiliriz.

AŞK VE İLİŞKİLER

23 Ağustos saat 02:02 olana dek Güneş-Aslan burcunda seyrini sürdürecek. Bu süreç genel olarak aşk hayatınızla ilgili konularda canlanma heveslilik ve aktif olma sürecidir. Yaşam enerjiniz yükselir. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilmeniz mümkündür. Bütün bunlara ek olarak güven duygunuz da bilhassa ön plandadır. Yetenekli olduğumuz alanlarda söz sahibi olmak, kendinizi göstermek kolaylaşır. Eğer çocuklarımız varsa, onlarla yakından ilgilenme zamanıdır. Kısaca her yıl bu zamanlarda Güneş Aslan burcunda ilerlediğinde moralinizin yükseldiğini, bir şeyler yapmak arzunuzun arttığını, benzetme yerindeyse şarj olduğunuzu hissedersiniz. Ancak dönemi daha net anlamak için tabii ki görünümler çok önemlidir. Böylece enerjinin hangi alan ve konularda nasıl çalışacağını anlarız.

Güneş-Aslan burcu geçişinin Ağustos ayındaki etkili tarihleri: 4, 7, 14, 21 Ağustos. 4 Ağustos tarihinde, aşk hayatınızla ilgili konularda ve finansal alışverişlerde mutlaka geleceğinizi düşünerek kararlar vermelisiniz. Gelişmeyen, verimli olmayan bir olgunun içinde yer almamalısınız. 7 Ağustos tarihinde özgüven duygunuzu parlatıcı Yeniay, sizi dikkat çekici kılıyor. Neyi istediğinizi biliyorsanız şimdi onu elde etmek için öne çıkabilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın