106

2013 Boğa burcu Ağustos ayı yorumu

bogaBoğa burcu ağustos ayında kendini bekleyen bir iyi bir de kötü haberimiz var. Aslında pekte kötü sayılmaz sadece bir uyarı diyebiliriz. Öncelikle iş hayatınızla ilgili olarak küçük bir kaç ayrıntıya girip diğer uyarıya değineceğiz. İş konusunda Boğa burcu ağustos ayında başarılı bir grafik çizgisi bırakacak. İş yerinde olumlu ve düzenli bir çalışma temposu sergileyecek olmanız sizin için muhteşem bir nokta olabilir. Hem kadın hemde boğa erkeği içinde geçerlidir. Bir diğer nokta ise Aşk hayatınız da yaşayacağınız olaylar pekte işte ki gibi iyi olmayabilir. Ağustos ayı boğa burcu yorumlarında aşk hayatınız da dikkatli olmanızı gerektirdiği ifade edilmektedir. Dizginleri elinize almak ve evde ki yönetimi elinizde bulundurmak istediğinizi biliyoruz ama bu isteğin sonunda kırıcı durumlar oluşabilir.

7 Ağustos Aslan burcunda oluşan Yeniay, otoriter tavırların, hakimiyet arzunuzun ve sınırlarınızı genişletme isteğinizin işaretçisi. Küçük dünyaları ben yarattım sözü tam size göre.

16 Ağustos tarihi sanat, güzellik ve estetik alanlarında başarılı çalışmalar, iş ortamında saygınlık, güzelleştirme, tarafsız ve adil ilişkiler, uyumluluk gibi olumlu duygular ön plandadır. Ayrıca kişisel bakım, güzelleşme, estetik operasyonlar, yenilikler açısından uygun zamandır. Ancak lezzetli yiyeceklere düşkünlük bu zamanda bir hayli yükselir. Kilonuza dikkat etmekte yarar var.

24 Ağustos tarihinde Başak burcunda seyrine başlayan Merkür, seçici düşünmemizi, güven olgusunu özellikle aşkta ön planda tutmamızı sağlarken, sevgimizi, karşımızdaki insana destek vererek, onun sıkıntılarını dinleyerek ve çözüme kavuşturmaya çalışarak gösteririz.

AŞK VE İLİŞKİLER

23 Ağustos saat 02:02 olana dek Güneş-Aslan burcu seyrini genel olarak incelediğimizde ailemiz, yuvamız, geleceğimiz, yerleşim yerimiz, güven ve istikrar duygumuz gayet kıymetli hale gelir. Bu olguları ev içinde, otoriter bir şekilde kabul ettirmeye çalışırız. Ancak bu baskın tavırlarınızın sorun oluşturması mümkün olacağından tabii ki dikkatli olmakta, ölçüyü iyi tutturmakta yarar vardır.

Güneş-Aslan burcu geçişinin Ağustos ayındaki etkili tarihleri: 4, 7, 14, 21 Ağustos. 4 Ağustos tarihinde, esnek düşünmek zorundasınız. Çünkü siz hakimiyetçi tavırlar içinde olduğunuz sürece, ilişki ve iş ortaklıklarında problem yaşanabilir. Partnerinizin hayatınızdaki yeri ve bu beraberliğin geleceği hakkında çok iyi düşünmek gerekiyor. İlişkinin dengeli bir ortaklık olması lazım. Eğer bu yönde sıkıntılar varsa, bu tarihte sorun yaşanabilir. 7 Ağustos tarihinde Aslan burcunda oluşan Yeniay, otoriter tavırların, hakimiyet arzunuzun ve sınırlarınızı genişletme isteğinizin işaretçisi. Küçük dünyaları ben yarattım sözü tam size göre.

16 Ağustos saat 18:37 olana dek, Venüs, Başak burcunda seyrini sürdürecek. Bu süreçte aşk hayatımızı ilgilendiren konularda titiz bir incelemede bulunacağız. Yanlış giden noktalar üzerinde duracağız veya karşımıza birisi çıktığında onun hakkında karar vermeden önce iyice düşüneceğiz. Venüs-Başak geçişleri Boğalar için genel anlamıyla olumludur. Burcunuzla uyumlu görünüm yaptığı için, sizin ilişki kriterlerinize uygun seçimlerde bulunmanızı sağlar. Planlamalar yapılır. Bu planlara göre hareket edilir. Ancak şu var ki, Başak burcunda ilerleyen Venüs, astrolojik olarak çok güçlü bir enerji sunmadığından, aşk çoğu zaman aşk olmaktan çıkar. Her şey detaylandırılır, ince elenir sık dokulur ve emin oluncaya kadar hiçbir şey akışa bırakılmaz. Sağlam bir ilişkiniz varsa, bu dönemde her iki kişi de birbirine karşı sorumluluklarının farkındadır. Problemli bir ilişkiniz varsa, yaşadığınız ilişkiden memnuniyetsizlik duyabilirsiniz. Eleştirerek, karşınızdaki düzeltmeye çalışırsınız. Bekar Boğalar bu dönemde biriyle tanıştıklarında onun hakkında hemen karar vermezler. Önce tanımak isteyeceklerdir. Venüs-Başak burcu seyri sadece aşk hayatınız değil girişim, sağlık ve çalışma hayatınızla ilgili konularda da etkilidir. Bu konularda dikkatli, ciddi ve inceleyici tarzda hareket etmenizi sağlar. Yaş tahtaya ayak basmazsınız. Bu yıl ki Venüs-Başak geçişinin 8 Ağustos tarihine kadar ki bölümünde yakın akrabalarınızla görüşme, yolculuklar, sevdiklerinizi düşünme, onlara yardımcı olmak yönünde hassas düşünürsünüz.. 8-16 Ağustos arasında aileniz ve yuvanızla alakalı meselelerde hakimiyeti elinizde tutan taraf olmak istersiniz.

Venüs Başak burcu geçişinin Ağustos ayındaki etkili tarihleri. 2 Ağustos. Bu tarihte gerçekleşecek Venüs-Chiron karşıtlığı, aşk hayatınız, çocuklarınız, yaşamınızı yakından ilgilendiren her konuda fazlasıyla titiz düşünürsünüz. Size göre mutlaka dikkate alınması gereken meseleler vardır. Bir şeyler eğer yerli yerinde değilse, sizin umursadıklarınız başkaları tarafından fazla endişeli biri olarak değerlendirilmenize yol açıyorsa, bir de fedakarlıkta bulunmanız bekleniyorsa tabii ki bunlara katlanmak pek kolay değildir.

Bir cevap yazın