197

2015 bayan ayakkabı trendi şeffaf topuklar

seffaf topuklarBayanlara özel yepyeni bir trendle karşınızdayız. Kayın ayakkabılarında bu yıl yeni trend olarak Şeffaf topuklu ayakkabılar büyük bir ilgi görecek ve şıklığınıza parlaklığı ile renk katacaktır. Ayrıca bu ayakkabı modelleri hem kış sezonu için hemde yaz mevsimleri için uygun kalitede tasarımlarla karşınıza çıkacak. Şeffaf topukların parlaklığı dikkatleri çekecek düzeyde olduğunda mutlaka fark edilecesiniz. 2015 şeffaf topuklu bayan ayakkabılarında rahatlık ve seçim konusunda çok rahat olacaksınız bir çok modele uygun olarak tasarlanacak olan şeffaf topuklar artık beğendiğiniz bütün modellere uygulabilecektir.

Kalın ya da dolgu topuklu olan topukları bu sezon şeffaf topuklu modellerde topuklu ayakkabı modelleri diğerlerine kıyasla rahat olabilir Ayrıca bu ayakkabı modelleri topuğun çok kalın olduğu durumlarda oluşan kötü görünümü de en aza indirir.

Şeffaf topuklu ayakkabı modelleri bu sezonun en iddialı ayakkabı modelleri arasında yer almakta. Bu sezon ayrıca topuklu ayakkabı modellerinde ön kısımlarda şeffaf modelleri de görmek mümkün. Topuklu ayakkabı tercihi yapacak olanlar için şeffaf topuklu modelleri kesinlikle önerebilirim. Hem şık davetlerde hem de günlük olarak tercih edilebilecek bu ayakkabı modelleri aynı zamanda son derece tarz bir görünüm elde etmenizi de sağlıyor.
seffaf topuklar

 

seffaf topuklar01

 

seffaf topuklar02

 

seffaf topuklar03

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın