131

2015 kadın saç modelleri

sac modelleriSaç modelleri mevsimlik olarak değişkenlik gösterdiğinden bir çok alternatif saç modeli ile buluşmak mümkündür. Şimdi sizlere özel olarak hazırlanan ve 2015 sonbahar ve kış ayları için harika ve ilgi çekici saç modelleri tasarlandı. Bu saç modelleri bir çok alandan esintilerle oluşturuldu. Kadınların kısa saç modelleri veyahutta uzun saç modellerine göre tercihleri değişkenlik göstersede hem kakülü olan saç modelleri hemde kısa ve şekil olan saç modelleri de oldukça rüvaçta. Kadininevi.com kadın sitesinin hanımlara ve genç hanımlara özel olarak seçtiği saç stillerini mutlaka görün ve yorumlarınızla bizleri aydınlatın. Feminen saç stili, Androjen saç stili, Gotik saç stili, Retro saç stili olarak sizlere suncağımız bu özel saç stillerini görmenizi istiyoruz. Size hangisi yakışacak bunada siz karar vereceksiniz.

Bohem

Çingenelerden, hippilerden ve ikinci el giysilerden alınan ilhamla yaratılan bir tarz. Bu tarzı vurgulu kaküller simgeliyor. Gözleri kapatacak uzunluktaki kaküller ve devamında tel tel ayrılmış uzun saçlar yüze başka bir anlam katıyor. En belirgin özelliği saç boyundaki farklılıklar ve kırık çizgiler. Bu saçlar ister düz ister hareketli çok farklı şekillendiriliyor. Tercih edilen renkler ise kızıl ve turuncu gibi sıcak renkler.

Feminen

1950’li yılların etkileri ve Fransız kadınının dişiliğiyle gelen şıklığın karışımı bir tarz. Bu modellerde modacı Prada’dan etkilenildi. Farklı uzunluktaki kaküllerle yaratılan asimetri hissi, keskin köşeli kesimler, gözleri tamamen örten uzunluklar, yandan ayırımlar, inceltilmiş düz saçlarla yaratılan dengesiz bir kadınsılık… Kutup güneşi röfleler ve vanilya tonları bu trend için mükemmel seçim.

Androjen

Temel özelliği uyandırdığı asimetrik ve karmaşık hisler. Erkeksi kesimlere sahip saçlar, kadınlarda güçlü bir görünüm sağlıyor. Önden başlayan yay şeklindeki kesimler, bir tarafı çok kısa bir tarafı uzun saçlar bu tarza uygun. İster düz taranmış ve parlak, ister karışık ve mat çok farklı şekillendirmek mümkün. Tercih edilen renk şampanya.

Gotik

Milano defilelerindeki karanlık temadan esinlenerek hazırlandı. Gözün önüne peçe gibi düşen uzun tutamların sakladığı kare kesimli kaküller ön planda. İster yandan ayrılsın ister öne düşürülsün gotik trendin gizemli ve asimetrik havası var. Vişne, mürdüm, böğürtlen,sarı, koyu kahve ve siyah bu tarza en uygun renkler.

Retro

Erkekler için tasarlanan retro 1950’lerin rock&roll stilini geri getiriyor. Bu tarzda James Dean gibi tepedeki saçlar geriye doğru taranabiliyor ya da düz taranarak daha masum bir ifade taşınıyor. Tamamen erkeksi ve şehirli bir görünüş için.

sac modelleri

 

sac modelleri01

 

sac modelleri02

 

sac modelleri03

 

sac modelleri04

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın