4

2015 mutfak dekorasyonları

mutfak dolabi dekorasyonu2015 yılı için hazırlık yapan ve evinde değişiklik düşünen hanımlar ve beyler için 2015 yılının en güzel mutfak dekorasyonlarından bir kaç örnek göstererek fikir vermek ve güzel bir mutfak sahibi olabilmeniz için bu özel ürünlere ve modellere bakmanızı tavsiye ediyoruz. Sizlere sunacağımız mutfak dekorasyonlarında abartı bir şey değil aksine düşünülmüş ve tamamen görselliğe dayalı olan iki güzel mutfak dizaynını sizlere suncağız. Tabi birinci bilinmesi gereken nokta mutfağınızın dekorasyonunu değiştirmeyi düşündüğünüz de büyüklüğünü kesinlikle dikkate alın. Çünkü küçük mutfaklarda olabildiğince sade olmalı ve geniş göstermek için alternatifleri seçmek zorundasınız. Güzel olsun diye daraltmaya gerek yoktur. Büyük mutfaklar da ise yine dağınık gösterecek ve detayları düşünülmemiş dekorasyonlardan kaçının. İşte bütün bu detaylarını göreceğiniz güzel modellerimizle sizleri başbaşa bırakıyoruz.

mutfak dolabi dekorasyonu

Küçük mutfaklarda fazla desenli hareketli mutfak dolaplarından kaçının. Bunun yerine gözü yormayan düz hatlı ve açık renkte dolaplar tercih edin. Hatta dolap kulplarını dahi seçerken fazla büyük ve gösterişli olanları tercih etmeyin. Mümkün olduğu kadar düz hatlara sahip ufak modelleri kullanın.

 

mutfak dolabi dekorasyonu01

 

Mutfak dolaplarında tek renk yerine gövde ve kapaklarda farklı renkler kullanarak da hoş mutfak dolapları tasarlayabilirsiniz. Mutfak dolaplarında en önemlisi mutfağınızın ölçülerine ve şekline uygun olarak tasarlanmasıdır. Mutfak ölçülerinize mutlaka dikkat edin.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın