86

2017 koç burcunu neler bekliyor?

koc2017 yılına sayılı günler kala yeni yıl için bir çok beklentide kendini gösteriyor. Peki Koç burcu 2017 yılı ile ne diyor? bunu birlikte okuyarak öğrenelim. 2017 yılında koç burcunun aşk hayatı, iş hayatı, arkadaş hayatı, gibi bir çok başlıkta sizler için güzel bir derlemeyi sunacağız. Sizlerinde merak ettiği konuları öğrenmiş olacaksınız. Bakalım 2017 yılı koç burcu olanlar için nasıl bir yenilikle gelecek.

-Aşk hayatınız güçlenecek.
-Gençseniz Bir çocuğunuz olabilir veya yaşınıza göre torun sahibi olursunuz.
-Yeteneklerinizi değerlendirme fırsatı size sunulacak.
-var olan arkadaşlarınız dışında, Güçlü arkadaşlara sahip olacaksınız.
-Bir arkadaşlığın aşka dönüşmesi mümkün olabilir.
-Çocuklarla ilgili bir iş sahibi olabilirsiniz.
-kendinize özgü: Hobi olarak uğraştığınız sanatsal çalışmalarınız veya farklı türdeki çalışmalarınız ilgi uyandıracak. Bunlara alıcı bulabilirsiniz.
-mahkemelik bir davanız lehinize sonuçlanacaktır.
-Evlenebilirsiniz yada evlenemezsiniz :).
-İş hayatında, Güçlü bir ortaklık kurarsınız.

Dikkat edilecek Tarihler:

10 Nisan-3 Mayıs : Mal-mülk, iş-ticaret, yatırım kararların bilinçli şekilde ele alınması, aceleci karar verilmemesi, olanın muhafaza edilmesi, harcamaların zaruri ihtiyaçlar dışında dikkatli şekilde yapılması şarttır. Alınan malın, ürünün kalitesi, garantisine mutlaka önem verin. Ekonomik düşünün. Gelir-gider dengenizi şaşmamaya özen gösterin.

13 Ağustos-5 Eylül : Çalışma hayatınızla ilgili konularda detaylara takılarak zaman kaybedebilirsiniz. Yaptığınız işten zevk almadığınızı, emek ve gayret sarf ettiğiniz halde bir türlü karşılığını alamadığınızı düşünürsünüz. Tabii ki bu performans düşüklüğüne neden olur. Bu dönemde dikkat edilmesi gereken en önemli husus, sürekli her şeyden kendinizi sorumlu tutmamaktır. Bazen iş şartları, sektörel açıdan durgun bir dönem oluşu hesaba katılmalıdır. Sağlığınıza önem veriniz. Aşırı derecede çalışmak veya iş problemleri fiziksel anlamda rahatsızlıklara neden olabilir. Doktor kontrollerinizi bu dönemde mutlaka yaptırın.

3-23 Aralık :Yurtdışı eğitim-iş-yolculuk-hukuk-medya yayınla alakalı işlerinizi mutlaka iyi takip ediniz. Gecikmeler olabilir. Aceleci kararlar vermeyiniz. Parasal konulardaki işlerinizi bir daha gözden geçiriniz. Görüşlerinizi dini veya farklı konularda insanlara zorla kabul ettirmeye çalışmayınız. Eğitime öğretime, bilgilenmeye özel önem veriniz.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın