58

2018 Giyim modası nasıl olacak ( 2018 moda trendleri )

2018 yılına sayılı günler kala önce kış sonra da mevsimlik kıyafetlerin defileleri yapılmaktadır.Giyim firmalarının kadınlara yönelik farklı modellerle sundukları giyimde bu yıla özel yani 2018 yılı için moda trendi ile alakadar 8 farklı trendi sizlere aktaracağız. 

Modayı sizler için üst giyim, alt giyim ve ayakkabılar olarak ele almaya çalıştık. Yeni yılda kadınları bekleyen moda trendi o kadar renkli ki kadınlar bayılacak.

Renk konusunda özellikle pastel renk tonları favori olacak.

Gelato renkleri ile ilk moda trendi

Ünlü markaların podyum yürüyüşlerin de pastel renk tonlarının hakim olduğu mankenler sıklıkla görüldü

Hem üst hemde alt için koyu renk tonlu kot trendi

Versace, Fendi ve Tom Ford gibi kadınların takip ettiği dünya  moda evlerinin sinyalini verdiği koyu renk kotlar 2018’de çokça karşımıza çıkacak gibi gözüküyor.

Trençkotları trendi ile 2018 yılına yeni bir moda akımı ile geliyoruz

Gardırobunuzun klasik parçalarından trençkot, klasik formunun biraz, biraz dediğimize bakmayın bayağı, dışına çıkıyor. Dünyaca ünlü moda evleri biraz renk, biraz doku, biraz işleme ile trençkotları baştan yaratıyor.

Kalem etekler geri dönüyor ve kadınlara bir diğer moda trendi

Kalem etekler fazla formal olduğu için eleştirilir ancak artık böyle bir şey söz konusu bile değil. 2018’de kalem etekler kombininizin imza parçası olmaya hazırlanıyor.

Püskül gitmeden geri geliyor

Püskül daha yeni yeni ortadan kaybolmaya başlamıştı ki geri döndü. Ceketlerde, elbiselerde, eteklerde, çantalarda… Püskül yavaş yavaş bütün kıyafet ve aksesuarlarda yerini alıyor. Sokaklarda da görmeye hazır olun.

Mini eteğin yerini şort alıyor

Mini etekleri unutun. 2018 şortların yılı olacak. İşte, okulda, gece gezmesinde veya spor salonunda, her yerde giyebileceğiniz bir parça haline gelecek.

Tokalı botlar

Tokalı botlar giyilmesi biraz zor olsa da oldukça tarz. Vivienne Westwood, Balenciaga, Chloe ve Alexander McQueen gibi moda evlerinin podyularına bakılırsa önümüzdeki yılın yükselenlerinden birisi olacak.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın