Post Image
151

2020 balık burcu yorumları – Balık erkeği ve kadını

Balık burcu için yeni yılda bekleyen sürprizler neler. Balık burcu erkeği ve balık burcu kadını için yeni yılda gelecek olan yenilikler nelerdir? 2020 balık burcu için duygusal bir yıl olarak mı gelecek? işte sizlere balık burcu 2020 yorumları,.Balık burcu günlük yorumları, balık burcu haftalık yorumları ve balık burcu aylık yorumları hepsi bir arada

Öncelikle sizlere güzel bir güzel ve iç açıcı bir haber vererek başlıyayım. 2020 yılı balıklar için umut verici ve fırsatların dolu olduğu bir yıl olabilir. Başka burçlara kıyasla sizlerin bu fırsatları iyi değerlendirmesi için büyük imkanlar doğacak. Balık burcu yorumlarında genel bir anlamda yılın bütünün de nasıl bir yıl geçireceğinizi özetlemeye çalıyoruz.2020 balık burcu yorumları – Balık erkeği ve kadını

Balık burcu aşk hayatında ne gibi değişimler olacak. 2020 yılı balık burcuna hangi fırsatları sunacak, Balık burcu erkeği ve kadını için iş hayatı nasıl olacak işte bütün bu sorularınızın yanıtını bulmaya hazır mısınız?

Bir süredir yoğun biçimde duygusalsınız. Empati ve sezgisel kabiliyetler artmış olmalı. Kararlı davranışlar sergileme, yaşam amacının farkında olma, kendini keşfetme arzularınızla özgüven eksikliği, cesaretsizlik, yaşam amacının farkında olmama güdüleriniz çelişmiştir. Olaylar içinde savrulurken yön belirlemekte zorluklar ve öz değer yitimi gelişmiş olabilir. Hayal gücüne tutunup müzik resim gibi alanlarda faaliyet yapmak ve kalıcı hedefler koymak sizin için oldukça önemli.

2020 yılında balık burcu

Bu yıl mutluluk getiren imkanlar başkalarına göre mantıklı olmasa da sizin için fırsatlar olarak gelişebilir. Kariyer ve maddi başarı konularında gerçek tatmin sağlayan içsel hedeflere doğru yol alıyorsunuz. Sosyal çevrede değişiklikler söz konusu olabilir. Arkadaşlarınızın yaşamsal problemleri ve öfkesi sizi yorabilir. Ortak alanda bulunduğunuz tüm grup ve sosyal ilişkileri tarttığınız ve değişiklikler yaşadığınız dönem devam ediyor. Süreç sizi daha vizyoner olmaya zorluyor.

Her tür yardım etkinlikleri, sosyal yardım kuruluşları, gönüllü işler sizi cezbedebilir. Yatırımlar konusunda tedbirli davranmak önemli. Karamsarlık ve şüphe gelişebilir. Kendinizi arzulanmıyor, beğenilmiyor hissedebilirsiniz. Mart ayına kadar eski ve işe yaramayan değerleri dönüştürüyorsunuz. Bu aydan sonra kendi ihtiyaçlarınız konusunda daha geniş gönüllü davranacaksınız. Bu dönemde harcamalarda artış olası. Akabinde Uranüs Boğa burcuna ilerleyince düşünme ve algı yeteneğiniz gelişecek. Bu vakte kadar kendinize koyduğunuz güven sınırlarını kaldırıp orijinal ve yaratıcı işler yapabilirsiniz. Bu dönem sabırsız hissetseniz de oldukça objektif olabilirsiniz.

Jüpiter kariyer evinizde bulunuyor. Dönüştürdüğünüz hedeflere ve sosyal ihtiyaca uygun yeni kariyer olasılıkları beliriyor. Statü ve saygınlık getirecek konular olası. Kendinize ve yeni vizyonunuza güvenerek kalıcı değişimler yapabilirsiniz. Fırsatlar kendiliğinden gelişir. Bunun için sağlıklı hedef koymak önemli. Aile büyükleri, otorite ve babayla olan ilişkilerde uyum sağlanır. Düşmanları alt etme gücünüz artar. Eğitim imkanları gelişebilir. Taşınmaz, araç alma ihtimalleri gelişebilir.

Balık burcu 2020 Sağlık

Yeme bozuklukları, kilo almaya yatkınlık, gıda duyarlılıkları, sindirim hassasiyetleri zehirlenmeler olabilir. Uyku bozuklukları, dolaşım ve lenfatik sistem sorunları yaşanabilir. Bağışıklık düşebilir. Ayaklarda hassasiyetler olabilir. İlaç, alkol bağımlılığı artabilir.

Balık burcu erkek ve kadını için Eğitim/beceriler/hedefler

Uluslararası konular, yabancı diller konularında eğitim imkanlarını var. Uranüs Boğa burcuna ilerleyince düşünme ve algı yeteneğiniz gelişecek. Maddi değer yaratma hedefleriniz yenilenecek. Bu vakte kadar kendinize koyduğunuz sınırları yaratıcı becerilerinizi geliştirebilirsiniz. İş ve çalışma koşullarınızı yenileyici, gelir artıran hedefler koymak için koşullar elverişli. Ruh ve beden dengesinin sağlanacağı, yaşam enerjinizi artıran sportif faaliyetlere yönelmek faydalı olur.

Balık burcu için 2020 yılında Aşk/ilişkiler/evlilik

2020 balık burcu yorumları

Romantik konularda gelişmeler yaşanabilir. Çocuk yapmayı düşünüyorsanız elverişli koşullar var. Sosyal çevrede dönüşüm, ortak hedefler doğrultusunda yenilenme var. Yakın çevrede değişiklikler, akraba ilişkilerinde gelişmeler olabilir.

27 Mart – 20 Nisan: İlişkilerde yenilenmeler olası.

15 Mayıs – 9 Haziran: Romantik konularda hareket yaratıcı becerilerde artış olası. Aynı dönemde Mars Yengeçte size göre olmayan ilişkileri geride bırakma arzunuz artabilir.

(17 Mayıs – 1 Temmuz evlilik anlaşmalar, ilişkilerde tedbirli davranmak önemli. Kavgalar, kopuşlar olası)

19 Ağustos – 4 Ekim: Gerginlik yaratan insanlara karşı tedbirli ve mesafeli olun.

Balık için 2020’de Kariyer/iş/para

Mart ayında Uranüs Boğa burcuna ilerleyince düşünme ve algı yeteneğiniz gelişecek. Bu vakte kadar kendinize koyduğunuz güven sınırlarını kaldırıp orijinal ve yaratıcı işler yapabilirsiniz. Dönüştürdüğünüz hedeflere ve sosyal ihtiyaca uygun yeni kariyer olasılıkları beliriyor. Statü ve saygınlık getirecek konular var. Mart ayına kadar harcamalarda artış olası. Bu dönem riskli yatırımlardan kaçınmak gerekir. Mart ayından sonra yeni ticari etkinlikler, akraba ile ortak işler olası. Jüpiter kariyer evinizden geçiyor. Statü imkanları gelişebilir. Yenilenen hedeflerle kaynaklarda artış olabilir. Uluslararası iş imkanları, yabancı ortaklıklar gelişebilir. Finansal konulara yoğunlaşmak ve değer yaratmak önemli.

1 Ocak – 14 Şubat: Harcamalarda artış, kariyer konularında gelişmeler olabilir. Sosyal çevreden insanların sorunları sizi yorabilir.

15 Şubat – 31 Mart: Cesaret yenilenme olası. Geçmişten gelen husumetler çözülebilir. Hedeflerinizi yenileyebilirsiniz.

1 Nisan – 16 Mayıs: Kariyer alanında hareket var. Taşınmalar, evde ya da işyerinde tadilat olabilir. Ailevi konularda tartışmalar yaşanabilir.

17 Mayıs – 1 Temmuz: Yatırım planlarınızı gözden geçirin. Aşk ve çocuklar alanında gerginlikler olabilir. Geçmişten gelen konular ailevi meseleler büyüyebilir.

2 Temmuz – 18 Ağustos: Projelerde gelişmeler olabilir. Bekleten işler varsa çözülür. Üretme ve çalışma gücünüz yüksek.

5 Ekim – 19 Kasım: Ortak kaynaklar, harcamalar, miras konularında gündem olabilir. Ani gelişen kriz durumlarında metanetli davranmak önemli.

20 Kasım – Ocak 2020: Yurt dışı, yabancılar, yüksek öğrenim ve hukuki konularda, uzun yolculuk gerektiren durumlarda gelişmeler olası. Ufku genişleten insanlar vasıtasıyla önemli olaylar yaşanabilir.

Balık burcu: Retro gezegenler ve etkileri

Merkür: 5 Mart – 28 Mart balık burcunda Retro. Davranışlarınızda yönsüzlük, kararsızlık olabilir. Bu tutum ilişkilere yansır. Netlik ve kararlılık önemli. Kontrol duygusunu yitirmemeye çalışın.

7 Temmuz – 1 Ağustos Aslan burcunda Retro. İş ve günlük rutinlerde aksamalar, sağlık sorunları olabilir. Anlamlı gelmeyen işlerle meşgul olma, yoğun, depresif duygular söz konusu olabilir. Amaç edinerek çalışmak önemli.

31 Ekim – 20 Kasım Akrep burcunda uzun yolculuklar, yabancı ülkeler, yüksek öğrenim, uzmanlaştığınız konular, hukuki alanlarda aksaklıklar olabilir. Dar görüşlü tutumlardan kaçınmak önemli.

Jüpiter: 10 Nisan – 11 Ağustos Yay burcunda kariyer alanında program dışı gelişmeler, bekleten durumlar olabilir. Sabır göstermek akışı bozmamak önemli.

Satürn: 30 Nisan – 18 Eylül Oğlak burcunda burcunda Arkadaşlar, sosyal gruplar, ortak idealleri paylaştığınız insanlara dair bekleten durumlar olabilir. Sabır sınavları gelişebilir.

Uranüs: 12 Ağustos – 1 Ocak 2020 Boğa burcunda Retro. Yakın akraba ilişkilerinde sorunlar, öğrenme, öğretme, dil, iletişim konularında yarım kalan konular gündem olabilir.

Neptün: 21 Haziran – 27 Kasım Balık burcunda Retro. Duygusal tutumlar artabilir. Gerçek ve illüzyon karışabilir. Yaratıcı beceriler artarken, kişi kendini olmayan becerilere dair kandırabilir.

Plüton: 24 Nisan – 3 Ekim Oğlak burcunda Retro. Arkadaşlar, sosyal gruplar, ortak idealleri paylaştığınız insanlara dair dönüşümler, zorlayan olaylar yaşanabilir. Somut ve size özgü bir yön ve hedef duygusu geliştirmeniz önemli. Yönsüzlükten doğan karmaşa yorucu olur.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın