Post Image
241

2020 tesettür abiye modelleri

2020 sezonu için en şık ve en güzel tesettür abiye modelleri. Bir birinden şık zarif abiye modelleri ile kapalı giyime öncü olacak harika giyimler. Özellikle tarz kesimleri ve şık modelleri ile sizleri hayran bırakacak. 2020 tesettür abiye modelleri

Tesettür giyimde kapalı olması, uzun kollu olması ve modern kesimlere sahip olması çok önemli olduğundan yeni sezon tesettür abiyelerinde sizler için uygun olan modelleri seçtik. İşte 2020 tesettür abiye kıyafetleri.

Gece davetleri, özel toplantılar, özel buluşmalar gibi bir çok davet için kullanabileceğiniz şıklıkta ve güzellikte. Özellikle tek parça ve tek renk kıyafetler daha zarif duruyor. Güzelliğinizi ortaya çıkartan bu özel seçimleri buyurun birlikte inceleyelim.

2020 tesettür abiye modelleri ve kıyafetler

2020 tesettür abiye modeli beyaz
2020 beyaz tesettür abiye

İşte ilk tesettür modelimi de beyazın sadeliği ile buluşan harika bir tarz. Tesettür giyimde bu kadar sadelik ve güzellik bir arada olmaz. Kombinlenmesi de bir o kadar kolay.

Tek parça tesettür abiye modelleri

Yeni sezonun yeni ürünleri. Yen yılın tesettür modasının en seçilmiş abiye elbise modellerinde bakalım sizler hangi modelleri beğeneceksiniz. Fiyatlar konusunda bir bilgiye sahip değiliz sadece abiye tanıtımları için kullanıyoruz.

Bordo tesettür abiye altın varaklı işlemeleri ile oldukça şık duruyor. Açık olan tesettür abiye ise bir kadar zarif ve bir o kadar da kaliteli duruyor.

Koyu renk sevenler için Tesettür abiye

Koyu renk sevenler için Tesettür abiye

Sadelikten hoşlanan ve fazla göze gelmek istemeyen kapalı hanımlar ve genç kızlar için seçilmiş çok fazla şıklığı olmayan bir abiye modeli. bu kadar basit ve sade bir tercih sizin kararınızdır. Bu şekilde bir abiye modelini kendi imkanlarınızla da renklendirebilirsiniz. İşte sade abiye modeli

Yırtmaçlı tesettür abiye modeli

Dekolteli bir yırtmaç değil aksine tasarıma harikalık katmak için estetik bir kesim olmuş. İşte sizlere kapalı giyim için tercih edilen bir tesettür abiye modeli. 2020 tesettür giyim için bir çok model arasında sizlere özel seçtik.

Şık ve parlak tesettür abiye modeli

Kaliteli bir abiye modeli isteyenler için hem kumaş hemde duruş olarak parlak saten kumaştan yapılmış harika bir tesettür abiye modelidir. Renk olarak ve tarz olarak yeni sezonun en şık modelleri arasında yer alıyor.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın