Post Image
160

Akrep burcu 2020 yorumları ( Günlük, haftalık ve aylık )

Akrep burcu 2020 yorumu için en ünlü astroloji uzmanlarının yorumlarını alarak sizlere bir yıl boyunca hem akrep erkeği hemde akrep kadını için özet bir yorum hazırladık. Akrep burcu erkeği ve kadını için aşk ve ilişkiler nasıl olacak. 2020 Akrep için ne gibi sürprizler getirecek birlikte öğrenelim.Akrep burcu 2020 yorumları ( Günlük, haftalık ve aylık )

Akrep burcu için 2020 yılı köşe dönecekleri bir yıl olabilir. Kazançlı ve bereketli bir yıl olarak Akrepler şanslı olarak öne çıkıyor. Tabi geçen yılın verdiği bol ve hareketli zamanlar şimdi dikkatli olmanızı isteyecektir. Çünkü kazancını kadar harcamalarınıza da dikkat etmelisiniz.2020 Akrep burcu yorumlarında bir çok ünlü yorumcunun güzel yorumundan derleme yapılmıştır. Akrep burcu için aşk hayatı, Akrep burcunun ilişkileri, Akrep erkeği ve kadını için iş hayatı gibi bir çok başlığı öğreneceğiz.Akrep burcu 2020 yorumları ( Günlük, haftalık ve aylık ) Akrep burcu 2020 yorumları

Koskocaman bir yıla girmeye az bir zaman kaldı ve bu yılı iyi geçiren Akrep burcu artık yeni yıla da bir sıfır önde başlıyor olacaktır. Akrep burcu 2020 yorumlarında günlük yorumlar, haftalık yorumlar ve aylık yorumlardan çok yıllık genel olarak ele alınmıştır.

Canlı ve hareketli bir 2019’in ardından 2020 bu canlılık ve hareketten edindiğiniz deneyimleri ve yaşantıları değerlendireceğiniz bir yıl olabilir. Maddi imkanlarınızı artırabileceğimiz bir yıl sizi bekliyor.

Akrep burcunu 2020’de bekleyen yenilikler ve sürprizler

Jüpiter’in burcunuzda ilerlediği geçtiğimiz yıl boyunca pek çok insanla tanışmış ve çevrenizi genişletmiş olabilirsiniz. Şimdi hem edindiğiniz bu çevreden, hem de öğrendiklerinizden, bilgilerinizden yararlanma zamanın dasınız. Kazançlarınızı, gelirlerinizi artırabilir, iş imkanlarından yararlanabilirsiniz. Ancak aynı ölçüde harcamalarınıza da dikkat etmeniz gereken bir yıldasınız. Zira para evinizdeki Jüpiter getirdiği kadar götürebilir, hem kendiniz hem de başkaları için fazlasıyla cömert olmanıza neden olabilir. Ayrıca yeni iş fırsatlarını değerlendirirken de çerçeveyi çizmeye ve bir plan dahilinde ilerlemeye özen göstermelisiniz. Öte yandan Oğlak burcunda ilerleyen Satürn eğitim konularında sizi ciddi bir yapılanma içine alabilir.

Daha önce yalnızca ilgilendiğiniz ya da merak duyduğunuz bir konuda ciddi bir eğitim almayı düşünebilirsiniz. Ayrıca düşünce şekliniz ve süreçlerimizde de bir yapılanma ve düzen, organizasyon içinde olabilirsiniz. Daha az ve öz konuşacağınız, ancak konuşmalarınızla ve yazılarınızla bir o kadar etkileyici, olgunlaştırıcı olacağınız bir yıl 2020. Yakın çevreniz, komşu ve kardeş ilişkilerinizi düzenleme ve organize etme imkanınız da olurken, aranıza bazı mesafeler girebilir ancak bu mesafelerin tümünün amacı bir şeyleri öğretmek, ders vermek ve olgunlaştırmak olabilir.

2020’un en önemli transiti ise sizin için 6 Mart’tan sonra karşıt burcunuza artık sabit bir şekilde ilerleyecek olan Uranüs. İlişkilerinizde büyük bir değişim yaratacak olan bu gezegenle birlikte artık çok farklı ve sıra dışı bir ilişki ve ortaklık sürecine geçebilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınız, yakın arkadaşınız ya da sevgiliniz bambaşka tutum ve davranış içinde olabileceği gibi meslek, kariyer veya statüde değişim yaşayabilirler. Heyecan verici, elektrikli bir süreç olacağı kesin gibi. 2020’daki Güneş tutulmalarından ilki 6 Ocak’ta gerçekleşiyor, bu tutulmada eğitim alanında yeni bir adım atabilirsiniz. Ayrıca kardeşleriniz varsa onlarla ilgili heyecan verici, sürpriz gelişmeler gündeminize gelebilir. Diğer tutulma ise 2 Temmuz’da gerçekleşiyor ve bu tutulma da size uzak yol ve yolculukların, yurt dışının kapılarını açabilir.

2020’de Akrep burcu için Aşk Hayatı

akrep burcu 2020 günlük, haftalık, aylık ve yıllık yorumu

Keyif, konfor, güven beklentilerinizin bir hayli artacağı bir yıl 2020. Dolayısıyla aşkta da beklentiniz bu yönde olacak gibi. Sevgilinizden, eşinizden sizi güzel hediyeler, kompliman ve iltifatlarla şımartmasını bekleyebilirsiniz sözgelimi. 26 Mart – 20 Nisan, 15 Mayıs-8 Haziran, 3-27 Temmuz, 8 Ekim-1 Kasım aşktan yana oldukça keyifli dönemler olabilir sizin için. 2020’da Akrep burcu için Aşk Hayatı

2020’de Akrep burcu erkeği ve kadını için İş ve Para

Maddi imkanlarınızı ve kaynaklarınızı iyi değerlendirebileceğiniz bir yıl 2020. Dolayısıyla yeni iş imkanları açısından fırsatlar elinize geçebilir. Yabancılarla, yurt dışıyla bağlantılı iş ve para kaynaklarınız olabilir. Ayrıca eğitim konusunda da işe dönüştürebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Merkür’ün geri gittiği 6-29 Mart, 8-31 Temmuz, 1-20 Kasım dönemlerinde iletişim, haberleşme ve yolculuklarla ilgili yaşayabileceğiniz aksaklık ve problemlere dikkat etmelisiniz. 31 Mart – 16 Mayıs arasında ise ortak yatırım, alım satım işlerinden uğrayabileceğiniz zararlara dikkat etmelisiniz. 1 Temmuz – 18 Ağustos arasında da üstleriniz, yöneticileriniz veya patronlarınızla aranızdaki ilişkileri iyi yönettiğinize emin olun. 2020’de Akrep burcu erkeği ve kadını için İş ve Para

2020’de Akrep burcu Sağlık durumu

Maddi kaynaklarınızı, sahip olduklarınızı, yeteneklerinizi değerlendirmek üzere çok çalışacağınız bir yıl sizi bekliyor. Bunu yaparken abartmamayı ya da sağlığınızı da gözetmeye emin olmalısınız. 1 Ocak – 14 Şubat arasında bedeninizin, ruhunuzun işaretlerine, sinyallerine kulak vermeyi ihmal etmeyin. Zira enerjinizi fazlasıyla tüketeceğiniz bir dönem olabilir bu dönem. 4 Ekim sonrasında da ihmal, tedbirsizlik, dalgınlık sonucu ortaya çıkabilecek kaza ve rahatsızlıklara karşı uyanık olmaya çalışmalısınız. 2020’de Akrep burcu Sağlık durumu

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın