140

Akrep Burcunun Sert Cinsel Hayatı ve özellikleri

Akrep Burcu ismi kadar sert ve etkileyici bir seks hayatına sahip. Erkek ve kadını arasında ki tek benzer nokta Hem kadını, Hemde erkeği sert oyunları olan seks hayatından hoşlanıyor olmalarıdır. Onun dışında ki benzer noktalarda ise erkek için seks yapmak çok önemlidir. Kadının hiç bir şekilde ne olduğu önemli değildir. yeterki kadın olsun mantığıyla davranmaktadır. VCe ikna gücü oldukça yüksek olduğundan yatak odasına kadar götüremeyeceği kadın yoktur. Akrep Burcu kadını ise cünsel dürtülerinin uyandırılmasını bekler ve yatak odası hayatında yasak olan ilişkilere dahi açıktır.g-string kullanır ve sert oyunların havasıyla kendini bulur ve erkeğin duygusal davranmasından hiç hoşlanmaz. Deri kıyafetleri giymeyi çok seviyor.Akrep burcu yaradılış fıtratı olarak sert olduğunda bütün hayat evrelerinede bu şekilde yansımış. Kadininevi.com kadın sitesi sizlere burçların cinsel hayat özelliklerini açıklamaya devam ediyor.

Burcun Erkeği:

Seks olmazsa olmaz bir parçası. Kadından hoşlansın veya hoşlanmasın önemli olan iç güdüsel olarak doyurulmak. Cinsellikte sınırı olmayan bu erkek, kadının da aynı şekilde düşünmesini bekliyor. Sert seks oyunlarından hoşlanıyor. İsteyip de yatağa atamadığı kadın pek yok. İkna yeteneği gayet yüksek. Günlük kaçamakları seviyor. Elde et-seviş-bitir taktiğini benimsiyor. Cinsel organlarına elle yapılan temas, oral seks, deri kıyafetler, zevk ve acı şeklinde yaşanan cinsellik onu çıldırtıyor.

Burcun Kadını:

Kendine güvenen erkeği seksi buluyor. Genelde g-strings  kullanıyor. Sekste sertlikten hoşlanıyor. Deri kıyafetler favorisi. Erotik bölgelerinin uyarılmasını bekliyor. Gizli ve yasak ilişkilerden hoşlanıyor. Parfüm, tütsü, karanlık, egzotik ortamlar onu büyülüyor. Erkeğin kendisine aşırı duygusal davranmasını sevmiyor. Acı çekmek onu daha fazla tahrik ediyor. Sekste sınır tanımıyor. Yeter ki partneri bunu istemesini bilsin.

BENZER YAZILAR

2 Yorum

  Orhan Erol Yılmaz

  Akrep burcunun gazabına geleceğime kendimi boğaz köprüsünden atarım

  7 Kasım 2013 Cevapla
  hakan

  ben akrep burcuyum adamı

  17 Haziran 2014 Cevapla

Bir cevap yazın