167

Angelina Jolie’nin gelinlik modelini merak edenler

angelina jolie gelinligiAngelina Jolie sürpriz bir kararla evlenme kararı almış ve 27 ağustos günü gizlice evlenmişlerdir. Düğünlerine sadece yakınlarına çağıran çiftin düğünlerinden çok Angelina Jolie’nin giymiş olduğu gelinlik merak konusu olmuştu. Peki Angelina Jolie nasıl bir gelinlik seçimi yapmıştı. Angelina Jolie’nin gelinlik modelini nasıl bir şeydi. merak eden meraklıların meraklarını biraz gidermek amaçlı olarak bulabildiğimiz dedikodulu bir açıklamayı sizlerle paylaşalım.

Öncelikle Angelina Jolie kendi gibi bir gelinlik modeli seçmiş gelinlik modelinin en net açıklaması ise uzun ve sade bir gelinlik olduğu yönündedir. tabi bulabildiğimiz bir fotoğraf karesini de sizlerle paylaşacağız.

İşte Jolie’nin gelinliği ile ilgili detaylar

evlenirken vanilya rengi bir gelinlik seçti. Bu haberi yayan kaynaklara göre Angelina Jolie, “oldukça geleneksel ama oldukça Angelina gibi”ydi. Rahat görünümlü gelinlik, uzun ve düz beyaz ipek zemin üzerine dantelden oluşuyordu.

Peki, Angelina Jolie duvak taktı mı? Evet, ünlü yıldız gelinliğini bir duvakla süsledi ve ayrıca aksesuar olarak annesi Marcheline Bertrand’a ait olan altın bir madalyon taktı.

 

angelina jolie gelinligi

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın